Van het bestuur Het is verheugend dat er ook dit jaar weer zoveel deelnemers zijn voor de excursie. Op de beide zaterdagen, resp. 13 en 20 april a.s. zal er een volle bus vertrekken richting Brussel. De organisatoren vroegen mij de data nog even te vermelden, opdat niemand dit uit stapje door vergeetachtigheid zal moeten missen. De jaarvergadering zal dit jaar gehouden worden op woensdag 29 mei a.s. in het Gemeentearchief. We willen deze keer niet alleen de algemene ledenvergadering houden, maar ook een lezing met informatie over het Lampsinshuis. We hopen dat er op deze avond veel leden aanwezig zullen zijn: niet alleen leuk voor het bestuur, maar bovenal voor de conservator die de lezing zal verzorgen. Namens het bestuur, Sjouke Postma, voorzitter Agenda voor de Algemene Ledenvergadering te houden op woensdag 29 mei 1996 om 20.00 uur in het Gemeentearchief, Hellebardierstraat 2 te Vlissingen. 1 Opening 2 Verslag van de Algemene Ledenvergadering van 10 mei 1995. (reeds gepubliceerd in Den Spiegel nr.3, juli 1995) 3 Ingekomen stukken 4 Jaarverslagen 1995: a. secretariaat b. penningmeester c. redactie Den Spiegel Deze verslagen liggen vanaf 15 mei a.s. ter inzage op de balie van museum en archief. 5 Verslag kascommissie 6 Bestuursmutaties: a. Aftredend en herkiesbaar mevrouw J.C.Wandel en de heren J.Weug, penningmeester en S.J.Postma, voorzitter b. Tussentijds aftredend mevrouw L.Oonk-Peters Kandidaten voor een bestuursfunctie kunnen zich aanmelden of kunnen aangemeld wor den bij de secretaris, Badhuisstraat 195, 4382 AM Vlissingen. 7 Activiteiten 1996/1997 8 Ontwikkelingen Lampsinshuis 9 Rondvraag 10 Sluiting Na de pauze zal de heer W.Weber, conservator van het Stedelijk Museum Vlissingen, een lezing houden met als titel 'De historie van het Lampsinshuis'. Den Spiegel, april 1996 27

Den Spiegel | 1996 | | pagina 27