Ingezonden brief Af en toe wordt de redactie van dit blad (on)aangenaam verrast door een schriftelijke reactie op artikelen, die in de Spiegel verschijnen. Ditmaal was de verrassing heel aangenaam en publiceren wij graag de navolgende brief. Natuurlijk betreft de lof het goede werk van de heren Hintzen en de Baar, maar wij voelen ons ook een beetje gevleid 11 april 1996. Geachte heer Hintzen, De Raad van Toezicht van de Stichting Nederlandsch Maandblad voor de Philatelieheeft in zijn "Voorjaarsvergadering"op voorstel van de daartoe ingestelde commissie, besloten aan u en aan de heer de Baar gezamenlijk de "L.H. Tholen"- trofee toe te kennen. De jury ter beoordeling van de voorgedragen inzendingen heeft, geen onderscheid kunnen Iwillen aanbrengen tussen uw beider artikelen: Vlissingse Post-en Censuurmerken tijdens bezettings-en oorlogsomstandigheden: resp. "De Vlissingse Brievenposterij tot 1809 zoals verschenen in nr.2 van jaargang 13 van "Den Spiegel". Beide artikelen zijn aangewezen als de beste in 1995 in de niet-filatelischepers verschenen bijdrage op filatelistisch gebied. Ik feliciteer u van harte met het behalen van deze onderscheiding. De oorkonde zal tegen het einde van dit jaar worden uitgereikt tijdens een informeel diner van het Bestuur redactiecommissie met de rubriekredacteuren van ons maandblad, de win naars van andere prijzen en enige genodigden. Met vriendelijke groet, Hoogachtend, Drs. S.W.D. Veenstra. 22 Den Spiegel, oktober 1996

Den Spiegel | 1996 | | pagina 22