1995 Studiedag in het kader van de tentoonstelling 'Flessepost' in het Gemeentearchief: Zeeuwse postmerken en de Tweede Wereldoorlog door J. Hintzen. De Vlissingse brievenposterij tot 1810 door C. de Baar. Bombardement op Vlissingen in 1943 door A.H. van Dijk. De historie van het Lampsinshuis door W.I.M. Weber. 1996 'Michiel de Ruyter, werkelijkheid en mythe' door R. Prud'homme van Reine. Activiteiten 1982 Museum kerst-in, m.m.v. Muziekschool Vlissingen. 1983 Excursie Oranjemolen te Vlissingen o.l.v. A. de Bad. Excursie Ramschip 'De Schorpioen'. 1984 Rondleiding Stadhuis Middelburg. Monumentenwandeling Vlissingen door R. J. den Broeder. Start sponsor-actie voor de restauratie van het model linieschip 'De Tromp', tijdens een ontvangst van de Rotary Club Vlissingen in het museum. Bezoek aan de Vlissingse loodsen. Excursie Fort Rammekens. Museum kerst-in, muzikale avond, m.m.v. Muziekschool Vlissingen en hoboïste Maud Sauer. 1985 Bezoek Stadhuis Veere. Video-avond over oud Vlissingen en Walcheren. Bezoek Stadhuis Goes. Museum kerst-in, m.m.v. Koperensemble Oost-Souburg. 1986 Excursie Vlissingse brandweer. Bezoek Delft: Prinsenhof, Tegelmuseum, Nieuwe Kerk en Stadhuis. Bezoek Markiezenhof Bergen op Zoom, rondrit eiland Tholen, bezoek streekmuseum 'De Meestoof te Sint Annaland. Excursie Fort Rammekens. Museum kerst-in, m.m.v. Muziekschool Vlissingen. 1987 Eerste lustrumviering van de vereniging: aanbieding aan de gemeente antieke tegels, lezing door P. Clement, modeshow, films over Vlissingen, optreden Koperensemble Kramer en optreden dwarsfluitkwartet. Tussen echt en onecht, taxatiemiddag voor antiek en curiosa. 22 Den Spiegel, maart 1997

Den Spiegel | 1997 | | pagina 24