Den Spiegel Jaargang 15, nummer 2, maart 1997 Den Spiegel is het tijdschrift van de Vereniging Vrienden van het Stedelijk Museum en gemeentearchief Vlissingen. Redaktie Overmaking van de contributie kan geschie- L. Wolterbeek-van der Vlerk, eindredaktie den op Postbank nr. 330198 of RABO-bank- Opgave nieuwe leden Bestuur Sluitingsdatum kopij S.J. Postma, voorzitter 16 mei 1997 E.J.M. Sauer-van Hees, sekretaris Kopij die na sluitingsdatum wordt ingele- J. Weug, penningmeester verd wordt niet meer geplaatst of wordt in de J.C. Wandel, bestuurslid volgende Spiegel gepubliceerd. L. Speckens, bestuurslid A.B. Landzaat-de Jong, bestuurslid Ingezonden stukken W. Weber, adviseur De redaktie behoudt zich het recht voor om A.H. van Dijk, adviseur ingezonden stukken in te korten of niet te A. Meerman, adviseur plaatsen op grond van de beschikbare plaat- Vereniging Vrienden van het innuuu Stedelijk Museum en het Voorwoord 2 Gemeentearchief Vlissingen 15 Jaar Vrienden van Museum 3 Leden van de vereniging en inwonende huis- en Archief genoten hebben gratis toegang tot het Van een oud-voorzitter 4 Stedelijk Museum Vlissingen, alle aktivitei- Vriendenverenigingen - lust of last 6 ten van de vereniging en ontvangen automa- Een prille vriendschap 9 tisch Den Spiegel. Scheepsmodel "De Tromp" 12 T Van bakkerskarren en bakfietsen 15 Lidmaatschap Van driehoekstegels tot 17 De contributie voor het lidmaatschap van de 7 vereniging bedraagt minimaal ƒ15,00 per jubileumgeschenk kalenderjaar. Ook kan een hoger bedrag 15 jaar activiteiten van de leden 19 naar keuze worden betaald. Elk bedrag bo- Ooit gestencild, nu professioneel 25 ven de minimumcontributie komt geheel ten Nawoord 26 goede aan het aankoop en restauratiefonds. Overzicht activiteiten in de komende 27 maand Den Spiegel, maart 1997 1

Den Spiegel | 1997 | | pagina 3