5. Verslag van de kascontrolecommissie: Mevr. Van der Sluis-Janssens doet verslag van de kascontrole en meldt dat alles puik in orde is. Zij en dhr. Tange hebben alles gecontroleerd en in orde bevonden. Ze stelt dan ook voor de penningmeester decharge te verlenen voor het gevoerde beleid. De vergadering stemt hierin volmondig toe. Mevrouw Van der Sluis treedt af als lid van de kascommissie. In haar plaats wordt dhr. Bollen benoemd, zodat hij samen met dhr. Tange de kascommissie voor het volgend jaar vormt. 6. Bestuursmutaties: a. Mevr. E. Sauer wordt voor vier jaar herbenoemd. b. Dhr. B. Knegt wordt als nieuw lid benoemd. Er zijn geen bezwaren tegen zijn bestuurslid maatschap. Hij loopt al enige tijd mee in het bestuur en heeft zich vooral bezig gehouden met het vrijwilligerswerk binnen de vereniging. 7. Activiteiten 1997/1998: Op dit moment wordt er gedacht aan de volgende activiteiten: a. bezoek aan het hofje achter apotheek Van de Sande in de Badhuisstraat in combinatie met een lezing door dhr. Snoek. Dit zou moeten plaatsvinden na de zomer. b. organisatie van Open Monumentendag begin september. c. lezingendag rond het verschijnen van de kadastrale atlas in november d. de excursie in april/mei 1998. 8. Ontwikkelingen Lampsinshuis. Alles duurt langer dan verwacht. De financiën van vooral de exploitatie vormen nog een pro bleem. Iedereen wil wel graag maar men is huiverig. Gelukkig zijn de contacten van de Vrienden met de gemeente heel goed. Het blijft voorlopig afwachten. 9. Rondvraag: a. Leden die vrijwilligerswerkzaamheden willen doen kunnen zich aanmelden bij dhr. B. Knegt of elk van de andere bestuursleden of bij dhr. Weber of dhr. Meerman. b. Een van de aanwezige leden doet het bestuur de suggestie te onderzoeken wat de mogelijk heden zijn om verzamelbanden te laten ontwikkelen om de reeds verschenen en nog te ver schijnen Spiegels te verzamelen. 10. Sluiting: De voorzitter sluit rond 20.25 uur de vergadering met dank aan de aanwezigen. L. Speckens 26 Den Spiegel, juni 1997

Den Spiegel | 1997 | | pagina 28