Den Spiegel Jaargang 18, nummer 4, oktober 2000 Den Spiegel is het tijdschrift van de Vereniging Vrienden van het Stedelijk Museum en het Gemeentearchief Vlissingen Inhoud Groots en meeslepend, Aafke Verdonk-Rodenhuis 2 Van hobbyclub, via instuif naar pop en kleinkunstpodium: jeugdsociëteit Walk-Inn Jan Hintzen 4 Frites bij Kloet, een plaktafel bij Cupido Henk Feij 10 Bromnozems en de Fles Gerard van der Hoeven 16 Museumnieuws Aafke Verdonk-Rodenhuis 20 Excursie mei 2001 Leo Speekens en Janny Wandel 21 Een tuin vol ellende Wilbert Weber 22 Tweede Zeeuwse Paleografiewedstrijd Aad de Klerk 23 Redactie en redactieadres J. Hintzen, eindredacteur N.Ph.E. van den Elzen-Velleman A.B. Landzaat-De Jong E.J.M. Sauer-Van Hees A.C. Tramper A.H. Verdonk-Rodenhuis Breewaterstraat 8b, 4381 JX Vlissingen ISSN: 0921-982X Sluitingsdatum kopij 8 november 2000. Kopij die na sluitingsda tum wordt ingeleverd wordt niet meer geplaatst of wordt in de volgende Spiegel gepubliceerd. Ingezonden stukken De redactie behoudt zich het recht voor om ingezonden stukken in te korten of niet te plaatsen op grond van de beschikbare plaatsingsruimte Voorpagina Interieur van de Walk-lnn in 1968 (particuliere collectie) Vormgeving druk Stadsdrukkerij de Vey Mestdagh, Vlissingen Vereniging Vrienden van het Stedelijk Museum en het Gemeentearchief Vlissingen Leden van de vereniging en inwonende huisgenoten hebben gratis toegang tot het Stedelijk Museum Vlissingen, alle actvi- teiten van de vereniging en ontvangen automatisch Den Spiegel. De contributie voor het lidmaatschap van de vereniging bedraagt minimaal 15,- per kalenderjaar. Ook kan een hoger be drag naar keuze worden betaald. Elk be drag boven de minimumcontributie komt geheel ten goede aan het aankoop- en res tauratiefonds. Overmaking van de contributie kan geschieden op Postbank nr. 330198 of RABO-bankrekening nr. 34.93.48.502 t.n.v. Vereniging Vrienden van het Stedelijk Museum en het Gemeentearchief Vlissingen. Opgave nieuwe leden Aan het secretariaat: Paauwenburgweg 46, 4384 JE Vlissingen, tel. 0118-461034 Bestuur S.J. Postma, voorzitter C.J. Francoijs, secretaris M.M.J.M. van den Elzen, penningmeester B. J. Knegt, bestuurslid A.B. Landzaat-De Jong, bestuurslid L. A.C.M. Speekens, bestuurslid J.C. Wandel, bestuurslid A. Meerman, adviseur W.I.M. Weber, adviseur J. W. Weug, adviseur Zonder schriftelijke toestemming van de redactie mag niets uit deze uitgave worden overgenomen. Den Spiegel, oktober 2000 1

Den Spiegel | 2000 | | pagina 3