recht kon voor kopiëren, drukwerk en als eerste in Zeeland voor digitaal drukwerk. Industrieweg Nog geen drie maanden na de opening werd ik gepolst of ik drukkerij De Vey Mest- dagh wilde overnemen. Zin had ik wel, maar geld om te investeren was er even niet. Schijnbaar had men toch vertrouwen in de jonge ondernemer, want er viel te pra ten over een soepele betalingsregeling. Begin oktober 1997 was alles rond. De drukkerij verhuisde van de Noordstraat naar de Industrieweg. Er kwamen grote hijskranen aan te pas die de drukpersen uit het pand over een vijf meter hoge muur ta kelden. In optocht ging het naar het nieuwe bedrijf van drukkerij De Vey Mestdagh aan de Industrieweg. Stadsdrukkerij De Vey Mestdagh Op de industrieweg werd de naam van de drukkerij weer aangepast. Clit archiefstuk ken bleek dat de opvolger van Corbelijn ene De Vey Mestdagh was. Ook deze De Vey Mestdagh mocht zich stadsdrukker noemen, zodat de combinatie Stadsdruk kerij De Vey Mestdagh toevalligerwijs al eens eerder gebruikt was. Door de overna me telde de Stadsdrukkerij De Vey Mest dagh inmiddels acht werknemers. Al spoedig werd er een tweede tweekleu- renpers bij geplaatst. Deze zorgde ervoor dat de productie snel steeg. Door de drukte die dit met zich meebracht en de fysieke af stand tussen de Coosje Buskenstraat en de Industrieweg, lukte het niet om de twee za ken gelijktijdig goed te managen. Daarom werd besloten om per 1 januari 1999 de vestiging in de Coosje Buskenstraat te slui ten en verder te gaan op de Industrieweg. Door de samenvoeging was het bedrijf aan de Industrieweg al aardig vol en werd er stiekem uitgekeken naar een nieuwe loca tie. President Rooseveltiaan Begin 2000 wordt deze gevonden in het zelfde pand waar ook Ahrend gevestigd is. Een prachtig gebouw, 650 vierkante meter groot, gevestigd op een mooie locatie en voorzien van alle gemakken, in mei jl. vond de derde verhuizing in drie jaar plaats. Stadsdrukkerij De Vey Mestdagh heeft nu een plek gevonden waar zij de komende ja ren verder kan groeien. Met een perso neelsbestand van twaalf medewerkers ziet zij de toekomst van het tweehonderdveer tig jaar oude bedrijf met vertrouwen tege moet. Het huidige pand van drukkerij de Vey Mestdagh aan de President Rooseveltiaan Den Spiegel

Den Spiegel | 2001 | | pagina 30