Van het bestuur Lies van der Doef-Heustek Beste Vrienden, Het was woensdag 9 j.l.mei een heel gezel lige Algemene Ledenvergadering. Het zal niet meevallen om de zeer ervaren Sjouke Postma na zoveel jaren van grote inzet voor de Vrienden op te volgen. Van deze plaats wil ik hem nogmaals van harte bedanken voor het vele werk dat hij voor de Vrienden gedaan heeft en hem veel succes wensen bij zijn verdere (bestuurlijke) acti viteiten. Na de pauze in de vergadering heeft Wil- bert Weber de aanwezigen op enthousiaste wijze iets laten zien van het 'MuZEEum' in de toekomst, maar die toekomst komt al zeer nabij! Met Open Monumentendag (8 september) waren de pakhuizen al voor een eerste keer open, ook al waren ze nog niet helemaal klaar! Maar de (ver)bouw gaat snel. Het museum gaat rigoureus ver anderen en de Vrienden Vereniging wil en moet daarin meegaan. In een volgend nummer hopen we u wat meer informatie daarover te kunnen geven, maar Den Spiegel zal zeker blijven. Ook in dit num mer staat weer veel boeiends te lezen. Als kersverse voorzitter ben ik de eerste ex cursiedag mee geweest. Een heel geslaag de dag! De excursie was een groot succes. Dordrecht is een prachtige stad, met veel bezienswaardigheden. De boottocht in Kinderdijk was zeer aangenaam. Janny Wandel en Leo Speckens heel hartelijk be dankt voor de goede organisatie. Tot slot wil ik vanaf hier de Vrienden, het museum en het archief een goede toe komst wensen. Een beeld van de voorzitterswisseling (foto's B. Landzaat) 2 Den Spiegel

Den Spiegel | 2001 | | pagina 4