Vierhonderd jaar postorganisatie, postvervoer en postverbindingen Postkroniek van Zeeland Aafke Verdonk-Rodenhuis sms- I <y:s buitenmuur vier meter dik is! Deze is voor een deel bekleed met natuursteen, maar bestaat grotendeels uit baksteen. Er zijn ongelooflijke hoeveelheden baksteen ge transporteerd in die tijd. In de Franse tijd zijn er kanonspoorten gemaakt in de oor spronkelijke, vier meter dikke muur. Die zijn niet voor niets een halve meter in door snee. Er moest iemand doorheen kunnen om het gat te maken. Probeer maar eens met handgereedschap een gat in een 'nor male' muur te hakken. Gratis excursies Wilt u een kijkje komen nemen bij de werk zaamheden? Dat kan! U bent van harte welkom bij de excursies die georganiseerd worden om u een blik achter de schermen te geven. Onder deskundige begeleiding komt u op plekken waar u normaal ge sproken niet mag komen. De excursies zijn gratis en vinden op de volgende momenten plaats: 20 september van 14.00 uur-16.00 uur 18 oktober van 14.00 uur-16.00 uur Cl kunt zich opgeven via: Karei Leeftink, Boswachter Midden-Zeeland k.leeftink@staatsbosbeer.nl Op 12 mei 2012 is het bijzonder fraai vorm gegeven boek Postkroniek van Zeeland bij de opening van de Filatelistische Ten toonstelling Vlissingen 2011 door Kees de Baar overhandigd aan wethouder Jacques Damen. Kees de Baar is mede-auteur en eindre dacteur van het boek. Tevens is hij waar nemend voorzitter van de Vlissingse Filate listen Vereniging en penningmeester van de Stichting Jan Hintzen Publicatiefonds. Voorzitter en secretaris van dit fonds zijn respectievelijk Henk Feij en Mathieu Feij. Auteurs van het boek zijn Kees de Baar, Jan Hintzen en Erik Petrusma. Postkroniek van Zeeland Vierhonderd jaar postorganisatie, postvervoer en postverbindingen is de Baar. Jan Hlntien <t) en Erik Pelrasma 26 Den Spiegel

Den Spiegel | 2012 | | pagina 28