Van het bestuur Marianne Kloosterboer Wanneer gaan de musea weer open. Een veelgehoorde vraag in deze tijd. We wil len allemaal graag weer naar binnen om te kunnen genieten van prachtige schilderijen, mooie foto's, scheepsmodellen, etcetera. Maar voorlopig is het uitgesteld naar begin juni. Laten we hopen dat dat doorgaat. Ook voor de Vrienden van het muZEEum is dit een lastige tijd. We zouden graag van alles willen organiseren, zoals u van ons gewend bent, maar dat kan nog niet. Geen excursie en ook nog geen lezingen. Zo gauw er meer versoepelingen komen kun nen we het makkelijkst weer starten met le zingen, dus we hopen u toch binnen niet al te lange tijd weer te zien. Via de website kunt u wel het één en ander van het muZEEum zien. Er worden regel matig filmpjes van vrijwilligers geplaatst die vertellen over hun favoriete museumobject. U hebt nu weer een nieuwe Den Spiegel in uw handen maar ik kom nog even terug op het vorige nummer. Dat ging voor het grootste gedeelte over de geschiedenis van het Scheldekwartier. Daar werd ook vanuit de gemeente enthousiast op gereageerd. Men wilde er graag een aantal hebben om te gebruiken bij hun werving van projecten voor het Scheldekwartier. Dit is een com pliment voor de redactie. Op de ledenlijst van de Vrienden ontbreekt nog een aantal email-adressen. Als uw emailadres nog niet bij ons bekend is, kunt u een mailtje sturen naar secr@vrienden- muzeeum.nl Uitnodigingen voor lezingen en nieuwsbrieven worden ook per mail ver stuurd. Dan is het bestuur ook nog op zoek naar nieuwe bestuursleden. Als u tijd heeft om iets voor het muZEEum te doen kunt u zich aanmelden via hetzelfde emailadres. Als laatste wens ik u weer veel leesplezier toe. 28 Den Spiegel

Den Spiegel | 2021 | | pagina 30