te Biezelinge door G.J. Lepoeter, De Nehalenniatempel te Co- lijnsplaat door J. van den Berg en De Zeven Getijden en de aanstelling van zangmeesters in de Maria Magdalenakerk te Goes door C.P.M. Holtkamp pr. Ter vermijding van verzendkosten kunt u het jaarboek afhalen op de ledenvergadering van ié' november 1981 en op en ip november bij het sekretariaatDe niet-afgehaalde exemplaren worden daarna verzonden, waarbij zoals gebruikelijk verzend kosten in rekening worden gebracht. KONTRIBUTIE Voor de kontributie 1982 wordt u een acceptgirokaart aange boden. JAARVERSLAG 1980 LEDEN EN BESTUUR Per 31 december 1980 bedroeg het aantal leden 523 (1979: h55)Er waren 3 begunstigers en 3 donateurs. In het bestuur hadden zitting de heren H.B. Goettsch, voor zitter, L.J. Abelmann, vice-voorzitterA.J. Barth, sekre- taris, G.J. Lepoeter, penningmeester, M.A.B. Klop, B. Oele, I. Ovaa, P.S.G. Raas en J. van der Woude. Periodiek aftredend waren de heren L.J. Abelmann, M.A.B. Klop en B. Oele. In de ledenvergadering van 28 november 1980 werden ze herkozen. De heer J.A. Kamps moest wegens drukke werkzaamheden als be stuurslid bedanken. In zijn vakature behoefde niet te worden voorzien, omdat hiermede het aantal bestuursleden wederom op een oneven aantal kwam. In de per 1 december 1979 be staande vakature werd daarom ook niet voorzien. HISTORISCH JAARBOEK De zesde jaargang van het Historisch Jaarboek verscheen met opnieuw een verscheidenheid aan artikelen over heden en ver leden van de Bevelanden. Als redaktieleden fungeerden de heren L.J. Abelmann, J.H. Kluiver, J. van der Woude en A.J. Barth. De heer Kluiver zag zich in de loop van het jaar ge noodzaakt zijn lidmaatschap in de redaktiekommissiewegens drukke werkzaamheden, neer te leggen. In de aldus ontstane 2

De Spuije | 1981 | | pagina 4