DE SPUIJE 1 Mededelingenblad van de Heemkundige Kring De Bevelanden Opgericht 1975 IMr. 7 Maart 1982 Sekretariaat Wijngaardstraat 3a, 4461 DA Goes. Ten geleide Het verheugt ons u te kunnen mededelen, dat het dit jaar weer mogelijk is om twee afleveringen van de Spuije te vervaardigen. De vereniging kreeg tot en met het jaar 1979 een subsidie van de gemeente Goes voor de uitgifte van de jaarboeken. Thans bestaat er over verdere subsidiering in het kader van het Welzijnsplan, veel onduidelijkheid, een aanvraag om subsidie is ingediend, de uitslag is nog niet bekend. Bij dit nummer treft u een acceptgirokaart aan voor de betaling van de contributie voor 1982. Een bedrag is niet ingevuld. Zoals u weet is de minimumcontributie f 10,-. Wij hopen echter dat vele leden weer bereid zullen zijn om wat meer te betalen. Het werk van de vereniging kan dan normaal voortgang vinden. Bij voorbaat hartelijk dank. Het bestuur Van het bestuur Hieronder treft u het jaarverslag over 1981 aan. Gebruikelijk is, dat het verslag door de ledenvergadering wordt vastgesteld in de najaarsvergadering. Mocht u op- of aanmerkingen hebben op het verslag wilt u die dan schriftelijk aan het secretariaat mededelen? Jaarverslag 1981 Leden en bestuur Op 31 december 1981 bedroeg het aantal leden 554. (in 1980: 523) Er waren drie donateurs. In het bestuur hadden zitting de heren H.B.Goettsch, voorzitter,L.J.Abelmann, vicevoorzitter, A.J.Barth, secretaris, G.J.Lepoeter,penningmeester, I.Ovaa, P.S.G.Raas, M A.B.Klop, B.Oele en J.van der Woude. Periodiek aftredend waren de heren J. van der Woude, I.Ovaa en A.J. Barth. De heer van der Woude stelde zich niet meer herkiesbaar. In zijn plaats werd op de ledenvergadering van 6 november 1981 mevr. C.Zuidweg-van Dorst gekozen. De beide andere heren werden herkozen.

De Spuije | 1982 | | pagina 3