DE SPUIJE Mededelingenblad van de Heemkundige Kring de Bevelanden Opgericht 1975 |\|r. 9 Maart 1983 Sekretariaat: Laustraat 36, 4453 AX 's Heerenhoek Van het bestuur. Binnen het bestuur van de vereniging heeft een bestuurswisseling plaatsgevonden. De heer Barth heeft gemeend in verband met drukke werkzaamheden te moeten bedanken als sekretaris. Het bestuur heeft de heer P.S.G. Raas bereid gevonden het sekretariaat over te nemen, waarvoor hem bij deze hartelijk dank wordt gebracht. De heer Barth blijft bestuurslid, belast met de organisatie van aktiviteiten. Alle korrespondentie aan de vereniging dient in het vervolg te worden gericht aan de heer Raas, Laustraat 36, 4453 AX 's Heerenhoek. In voorkomende gevallen verzoeken wij u hiermede rekening te willen houden. Bij dit nummer treft u een aktiviteitenlijst aan voor het jaar 1983.Met nadruk wijzen wij u er op, dat u voor de afzonderlijke aktiviteiten geen aparte uitnodiging meer ontvangt. Noteert u s.v.p. de aktiviteiten in uw agenda en hang het lijstje op een zichtbare plaats. Slechts voor de najaarsvergadering krijgt u nog een schriftelijke uitnodiging vergezeld van de jaarstukken en de volgende aflevering van de Spuije. Zoals u uit het lijstje moge blijken heeft het bestuur gemeend het kontakt tussen de leden onderling te moeten verstevigen door het uitbreiden van de aktiviteiten. Op dat lijstje treft u ondermeer aan een natuurwandeling, een dorpswandeling en wat dies meer zij. Vanzelfsprekend hopen wij op een goede opkomst. In geval van slecht weer worden de aktiviteiten voorzover ze buiten plaatsvinden niet geannuleerd. het bestuur. Van de penningmeester. Bij deze aflevering van de Spuije treft u naast het aktiviteitenprogramma ook de acceptgirokaart ter betaling van de kontributie over 1983 aan. Zoals u bekend, bedraagt de minimumkontributie f 10,- per jaar. Indien u in staat bent wat meer te betalen dan wordt u bij deze vriendelijk verzocht dat te willen doen. De leden die in de enveloppe geen acceptgirokaart aantroffen, kunnen er van uitgaan, dat zij hun kontributie reeds betaald hebben.

De Spuije | 1983 | | pagina 3