12 zien. Het inwendig architectonisch beeld is daarmede niet vooruitgegaan, maar aan plaatsruimte en praktische bruikbaarheid is veel gewonnen. Ik zou mijn bijdrage willen besluiten met de verwijzing naar Ps. 78 vers 4 - 8, die door ds. de Bruijne, eigenhandig op 1 november 1865 in het eerste notulenboek is geschreven. De grafzerken in de Grote of Maria Magdalenakerk. In zijn inleiding op dit boek schreef auteur L.J. Abelmann zich aanbevolen te hou den voor eventuele aanvullingen op de genealogieën die er in zijn opgenomen. Sedert de verschijning in 1981 zijn er inderdaad aanvullende gegevens gevonden. Op een los vel worden deze hierbij aangeboden. U kunt ze in uw exemplaar vouwen. Mocht u het boek nog niet bezitten, één telefoontje naar de heer Barth, 01100- 21212, tst. 323 en het wordt u toegezonden. Jaarboek 1983 De totstandkoming van het jaarboek 1983 is bepaald niet langs een leien dakje ge gaan, overigens buiten onze schuld. Wanneer uw exemplaar uit de band is losge raakt kunt u het bij de gemeentelijke archiefdienst van Goes, Wijngaardstraat 3a te Goes omruilen voor een goed exemplaar. Activiteitenprogramma 1984 Bij deze Spuije heeft u het activiteitenprogramma voor 1984 aangetroffen. Wij merken daarover nog het volgende op. De excursie naar de Neeltje Jans gaat alleen door indien zich daarvoor voldoende personen aanmelden. De kosten van de busreis bedragen maximaal f 25,— per persoon. Schriftelijke aanmelding graag aan de heer A.J. Barth, Wijngaardstraat 3a, 4461 DA Goes. Wal de lezing van dr. C. Dekker betreft, deze vindt plaats in de Oosterkerk, hoek Van Mellestraat/Bergweg. Voor deze lezing wordt een entree geheven ad f 1,~ per persoon. De baten komen ten goede aan het jubileumfonds. Alle activiteiten worden nog apart vermeld in de plaatselijke en regionale pers.

De Spuije | 1984 | | pagina 14