3 Bestuur Het bestuur had gedurende het verslagjaar de volgende samenstelling: De heren ir. H.B. Goettsch voorzitter, L.J. Abelmann vice-voorzitter, P.S.G. Raas secretaris, A.J. Barth aktiviteitensekretaris, G.J. Lepoeter penningmeester, H. Jansen, B. Oele, I. Ovaa en mevrouw C. Zuidweg-van Dorst. De heren Goettsch, Lepoeter en Raas waren aftredend en werden door de algemene vergadering herbenoemd, zodat in het bestuur geen wijziging plaats vond. Het bestuur vergaderde in het verslagjaar 4 keer en het dagelijks bestuur eveneens 4 keer. Redaktiekommissie De redaktiekommissie bestond uit mevrouw G. Dominicus-Sevenster en de heren L.J. Abelmann, A.J. Barth, J.L. van der Valk en J. van der Woude. De heer Van der Woude, sedert de oprichting van de vereniging lid van deze kommissie, besloot zijn funktie neer te leggen. De andere leden werden door de algemene vergadering herbenoemd. In de ontstane vakature kon gedurende het verslagjaar nog niet worden voorzien. Kaskommissie Deze kommissie bestond uit de heren A.J. Blok, H. Doeleman en J.A.N. Lenshoek. Door de algemene vergadering werden zij herbenoemd. Excursie De jaarlijkse excursie vond plaats op woensdag 7 september naar het museum voor Zuid- en Noord-Beveland te Goes. Elders in dit nummer vindt u daarvan een verslag. Dorpswandeling Met ingang van het verslagjaar is een jaarlijkse dorpswandeling als vast onderdeel in het activiteitenprogramma opgenomen. Op zaterdag 25 juni werd Waarde bezocht. In De Spuije nr. 10 van september 1983 is daarvan een verslag gepubliceerd. Natuurwandeling Ook deze activiteit vond in het verslagjaar voor de eerste keer plaats. Op vrijdag 25 mei werd een wandeling georganiseerd in de omgeving van de schaapskooi te Hein- kenszand. Het verslag ervan is eveneens in De Spuije nr. 10 opgenomen. Lezingen In het verslagjaar werden 4 lezingen gehouden. Op 25 maart sprak de heer K.J.J. Brand uit Hulst over het ontstaan van de Schelde. De heer H.M. Pot hield op 3 mei een lezing over het loodswezen, die met dia's en een filmvertoning werd aangevuld. Van beide lezingen is een kort verslag opgenomen in De Spuije nr. 10. De heer dr. C. Dekker hield op 21 oktober een lezing over de middeleeuwse vlucht- bergen in Zeeland. Tenslotte werd na afloop van de algemene vergadering op 25 no-

De Spuije | 1984 | | pagina 5