2 JAARVERSLAG OVER 1984 Leden en donateurs Op 1 januari 1984 bedroeg het aantal leden 592. 21 leden zegden hun lidmaat schap op, 2 werden wegens wanbetaling geroyeerd en 1 vertrok met onbekende be stemming. Voorts ontvielen ons 6 leden door overlijden. Per saldo dus een ver mindering van 30 leden. Deze vermindering van 30 leden werd gecompenseerd door 30 nieuwe aanmel dingen, zodat het ledental op 31 december precies gelijk was aan dat op 1 januari. Het aantal donateurs bleef eveneens ongewijzigd met een aantal van 4. De ledenvergadering, die in het teken stond van het 10-jarig bestaan, werd gehouden op vrijdag 26 oktober. Bestuur Het bestuur had gedurende het verslagjaar de volgende samenstelling: De heren ir. H.B. Goettsch voorzitter, Ii. Abelmann vice voorzitter, P.S.G. Raas secretaris, A.J. Barth activiteitensecretaris, G.J. Lepoeter penningmeester, H. Janssen, B. Oele en I. Ovaa en mevrouw C. Zuijdweg-van Dorst. Volgens het rooster van aftreden was geen der bestuursleden aftredend, terwijl ook overigens geen mutaties plaats vonden. Het bestuur vergaderde in het verslagjaar 4 keer en het dagelijks bestuur 7 keer. Redactiecommissie De redactiecommissie bestond uit mevrouw G. Dominicus-Sevenster en de heren L.J. Abelmann, A.J. Barth en J.L. van der Valk. Door de algemene vergadering werden zij herbenoemd. In de bestaande vacature werd voorzien door benoeming van de heer drs. A.L. Kort. Kascommissie De kascommissie werd gevormd door de heren A.J. Blok, H. Doeleman en J.A.N. Lenshoek. Beide laatste heren werden door de algemene vergadering herbe noemd. De heer Blok gaf te kennen niet voor herbenoeming in aanmerking te willen komen. In zijn plaats werd benoemd de heer J.J. Mol. Financiën De financiële positie bleef gedurende het gehele jaar, mede door de extra steun van een groot aantal leden, gezond. Het extra beslag op de geldmiddelen, veroorzaakt door de activiteiten rondom de jubileumviering, kon volledig worden gedekt uit de hiervoor speciaal aange boorde bronnen. Werkgroep Kleine Monumenten Deze werkgroep kon door gebrek aan actieve medewerkers geen werkzaamheden uitvoeren. Werkgroep Veldnamen. Als zovelen is de werkgroep met goede voornemens het jaar 1984 begonnen.

De Spuije | 1985 | | pagina 4