DE SPUIJE Mededelingenblad van de Heemkundige Kring de Bevelanden Opgericht 1975 NR. 17 FEBRUARI 1987 SEKRETARIAATWIJNGAARDSTRAAT 3a, 4461 DA GOES In deze Spuye zijn bijdragen opgenomen van: L.J. Abelmann, A.J. Barth, Chr. Dekker, F.H. de Kierk, A.L. KortG.J. Lepoeter. Van het Bestuur Thans is nr. 17 van ons mededelingenblad van de persen gerold. Voor de eerste keer sinds het verschijnen is er aan de omslag iets gewijzigd. Het oude vertrouwde prentje van de Kleine Kade met de zakkendrager die de watermolen binnengaat, heeft plaats gemaakt voor een foto. Deze foto is deze keer de hervormde kerk van 's-Heer Abtskerke. De bedoeling is om steeds een andere foto op het omslag te publiceren. Dezelfde foto wordt ook achterin De Spuye opgenomen, met enige gegevens daarbij. Over de inhoud van dit nummer valt weinig mee te delen. Het is wat u van de redactie gewend bent: korte berichten en veel informatie over de gang van zaken in de vereniging. Speciale vermelding verdient wel het uitvoerige artikel betreffende een opgraving die vorig jaar gedaan werd aan de Oostwal, door onze voorzitter. Naar wij hopen zien wij onze lezers en andere belangstellenden in dit nieuwe seizoen op één of meer activiteiten terug. Het Bestuur. BELANGRIJK! I Sekretariaat: Wijngaardstraat 3a, 4461 DA Goes. JAARVERSLAG OVER 1986 Leden en donateurs. Op 1 januari 1986 telde onze vereniging 605 leden. In de loop van het jaar traden hierin de volgende mutaties op: vermindering door overlijden 3 royement 2 opzegging 15 In totaal traden 53 nieuwe leden toe. Dit betekent dat het ledental op 31 december 1986 638 bedroeg. De vereniging telde 3 donateurs. De jaarlijkse ledenvergadering vond plaats in Goes op 21 november 1986.

De Spuije | 1987 | | pagina 3