2 Bestuur. In de samenstelling van het bestuur traden enkele belangrijke wijzigingen op. Het bestuur bestond uit: ir. H.B. Goettsch (voorzitter), L.J. Abelmann (vice-voor- zitter) P.S.G. Raas (secretaris), A.J. Barth (activiteitensecretaris), G.J. Lepoeter (penningmeester), H. Janssen, A.L. Kort, I. Ovaa en C. Zuijdweg-Van Dorst. Tussentijds traden af de heren Goettsch en Raas, terwijl reglementair aftredend waren mevr. Zuijdweg-Van Dorst en de heren Barth en Ovaa. Mevr. Zuijdweg- Van Dorst en de heer Barth stelden zich herkiesbaar en werden door de ledenver gadering herbenoemd. In plaats van de heren Raas, Goetsch en Ovaa werden de heren A.J. Beenhakker, L.J. Moerland en J.J. Mol benoemd. Tot voorzitter werd de heer Abelmann gekozen, terwijl als nieuwe secretaris de heer Kort optreedt. Redactiecommissie. De commissie bestond uit mevrouw G. Dominicus-Sevenster en de heren L.J. Abelmann, F.H. de Klerk, A.L. Kort en J.L. van der Valk. De heer Abelmann legde zijn functie in deze commissie neer. Een voordracht tot voorziening in de ontstane vacature zal in de eerstvolgende ledenvergadering in 1987 worden gedaan. Kascommissie Deze commissie werd bemand door H. Doeleman, J.A.N. Lenshoek en J.J. Mol. Aangezien de heer Mol in het bestuur zitting heeft genomen is zijn plaats overgenomen door de heer T. Schouten. Financiën. Mede door het geleidelijk aan toegenomen aantal leden hebben we in 1986 voor het eerst meer dan f 8.000,— kontributie ontvangen. De verkoopresultaten van de publikatie over H.J. Budding zijn zeer bevredigend, zodat dit per saldo een voordelig resultaat te zien geeft. Ook de verkoop van publikaties uit de voorgaande jaren heeft zeker aan de verwachtingen voldaan. Al met al een jaar waarover we in financieel opzicht tevreden kunnen zijn. Van de in december j.l. uitgegeven orgelplaat komt, zoals bij de vaststelling van de begroting 1987 is bepaald, in het resultaat over 1986 niets tot uitdrukking. De financiering hiervan legt wel een belangrijk beslag op onze liquide middelen. Werkgroep veldnamen De werkgroep leidde een stil, doch arbeidzaam bestaan dit afgelopen jaar. Het onderzoek naar veldnamen in archiefstukken betreffende Wolphaartsdijk werd voortgezet. Inmiddels werd aan het einde van het verslagjaar met het dorp Wemeldinge een begin gemaakt. Dit oude gebied belooft veel historisch waardevolle namen op te leveren. Aan het veldnamenboek over Kloetinge werd gestadig voortgewerkt. Een verschijningsdatum is evenwel nog niet bekend. De leden van de heemkundige kring worden daarvan zo spoedig mogelijk op de hoogte gebracht.

De Spuije | 1987 | | pagina 4