7 werven. Derhalve herhalen wij hier het verzoek van de s tichting Zijn er onder de leden van de Heemkundige Kring De Bevelan- den mensen die interesse in de werkzaamheden van de Boerde rijenstichting hebben, of die als inventarisators/trices willen gaan werken Zij kunnen contact opnemen met mevr. Lotty Boekhoff, tele fonisch te bereiken op nummer 01100-30936. Schriftelijk is de Boerderijenstichting te bereiken per adres Stadskantoor, Oostsingel 2, postbus 2118, 4460 MC GOES. START TELEAC-CURSUS GENEALOGIE Onze planeet wordt bevolkt door steeds meer mensen. Een kwart van alle bewoners die sinds de prehistorie onze aar de bevolkten, leeft nu, op dit moment. Wellicht verklaart dat de enorme toename van de belangstelling voor de eigen familiegeschiedenis. Teleac start op 19 mei 1988 met een cursus Genealogie. Deze cursus begeleidt systematisch de speurtocht door de 20ste, 19de en 18de eeuw. Terwille van de overzichtelijkheid is de stof ook in deze drie tijdvak ken ingedeeld. Bij de cursus hoort een cursusboek. Daarin wordt ingegaan op de basisgegevens: de gegevens die beslist noodzakelijk zijn om het spoor van de voorvaderen te volgen. Verder staan er in het boek een groot aantal historische gegevens die veel vertellen over de levensomstandigheden van onze voorouders. De tekst van het boek is helder en overzichte lijk. In een kader is aanvullende informatie opgenomen. De illustraties verduidelijken nog eens wat men heeft gelezen. Achterin het boek staan de adressen van de archieven, de genealogische verenigingen en allerlei andere nuttige in formatie.

De Spuije | 1988 | | pagina 7