De Spuye, het mededelingenblad van de Heemkundige Kring De Bevelanden, verschijnt twee keer per jaar, in augustus/sep tember en in februari/maart. Kopij inleveren vóór 15 febru ari of 15 augustus. De redaktie bestaat uit: mevr. G. Dominicus-Sevenster en de heren O.W. Hoogerhuis, F.H. de Klerk, A.L. Kort en J.L. van der Valk. Het bestuur van de Heemkundige Kring bestaat uit: L.J. Abelmann, voorzitter A.L. Kort, secretaris J.J. Mol, penningmeester L.J. Moerland, activiteiten-secretaris A.J. Beenhakker H. Janssen V. Gijzel mevrouw C. Zuijdweg-van Dorst mevrouw J.C. de Vos-de Wild. Het lidmaatschap van de Heemkundige Kring De Bevelanden be draagt minimaal f 10,- per jaar. Hogere donaties zijn moge lijk en welkom. Leden krijgen zonder verdere kosten alle nummers van De Spuye toegestuurd, alsmede alle informatie over activiteiten en uitgaven van de vereniging. Toezending van het Historisch Jaarboek geschiedt op bestelling. Afha len is mogelijk op het adres van de Gemeentelijke Archief dienst van Goes, Wijngaardstraat 3a, 4461 DA Goes, telefoon 01100-21212 (gemeente Goes), toestel 605. Alle post voor de Heemkundige Kring dient ook naar dit adres gestuurd te wor den. Het Historisch Jaarboek verschijnt vanaf 1975 één keer per jaar. Artikelen hiervoor kunt u sturen naar de redactiecom missie, zie bovenstaand adres. Hoedekenskerkede Nederlands Hervormde kerk. De kerk is het koor van de verdwenen middeleeuwse kerk, en stamt uit de periode 1400-1450Foto uit 1982 door C. Dekker. Foto gemeentearchief Goes.

De Spuije | 1988 | | pagina 2