De Spuye, het mededelingenblad van de Heemkundige Kring De Bevelanden, verschijnt twee keer per jaar, in augustus/ september en in februari/maart. Kopij inleveren v66r 15 februari of 15 augustus. Het bestuur van de Heemkundige Kring bestaat uit: L.J. Abelmann, voorzitter A.L. Kort, secretaris J.J. Mol, penningmeester L.J. Moerland, activiteitensecretaris mevr. C. Zuijdweg-van Dorst mevr. J.C. de Vos-de Wild A.J. Beenhakker H. Janssen V. Gijzel De redaktiecommissie bestaat uit: mevr. G. Dominicus-Sevenster en de heren O.W. Hoogerhuis, F.H. de Klerk, A.L. Kort en J.L. van der Valk. Het lidmaatschap van de Heemkundige Kring De Bevelanden be draagt minimaal f. 10,- per jaar. Hogere donaties zijn mo gelijk en welkom. Leden krijgen zonder verdere kosten alle nummers van De Spuye toegestuurd, alsmede alle informatie over activiteiten en uitgaven van de vereniging. Toezending van het Historisch Jaarboek geschiedt op bestelling. Afha len is mogelijk op het adres van de Gemeentelijke Archief dienst van Goes, Wijngaardstraat 3, 4461 DA Goes, telefoon 01100-21212 (gemeente Goes), toestel 605, vragen naar dhr. Moerland. Alle post voor de Heemkundige Kring dient ook naar dit adres gestuurd te worden. Het Historisch Jaarboek is een jaarlijks verschijnende bun del artikelen over het nabije en verre verleden van de streek. De omvang bedraagt zo'n 120 bladzijden, het boek is geïllustreerd en kost f. 27,50 voor leden van de verenig ing. Het Historisch Jaarboek verschijnt vanaf 1975 Artike len hiervoor kunt u inzenden naar de redactiecommissie, zie bovenstaand adres, ter attentie van F.H. de Klerk.

De Spuije | 1989 | | pagina 2