DE SPUIJE Mededelingenblad van de Heemkundige Kring De Bevelanden nr. 27 februari 1992 In deze aflevering bijdragen van L.J. Moerland, D.J. Wieringa, W.D.J. Kuijs en J.I.de Regt. Van het bestuur In alweer de zevenentwintigste aflevering van De Spuije vindt u weer een aantal lezenswaardige bijdragen. De heer Wieringa verhaalt de bouwkundige geschiedenis van het pand Buijs Ballotstraat 42 te Kloetinge, van de hand van de heer De Regt is een artikel over Wissenkerke en de heer Kuijs levert een bijdrage over moederkoren in Zeeland. Inmiddels heeft u het aktiviteitenprogramma voor 1992 ontvangen. Gaarne willen wij u nog eens attent maken op de reis naar Maastricht op 19 septem ber a.s. Wij roepen alle leden op zich in groten getale op te geven, voor 1 iuni a.s.. zodat de reis doorgang kan vinden. Het aantal aanmeldingen is thans nog te gering. Tenslotte wensen wij u en de uwen nog een gezond en voorspoedig 1992. Het bestuur. Van de penningmeester. Bij de vorige zending heeft u de acceptgiro voor de betaling van contributie ontvan gen. De penningmeester verzoekt u vriendelijk de verschuldigde contributie van minimaal fl. 15,zo spoedig mogelijk te betalen, waarvoor hartelijk dank. Wandeling op het verdronken land van Reimerswaal De in het aktiviteitenprogramma 1992 aangekondigde wandeling op het verdronken land van Reimerswaal zal worden gehouden op zaterdag 6 juni 1992. De aanvang is bepaald op 14.00 uur en de verzamelplaats is de Markt te Kruiningen. Wilt u laarzen meenemen?

De Spuije | 1992 | | pagina 3