6 Verenigingsnieuws van de Vereniging Vrienden Op de Algemene Ledenvergadering van 31 maart j.l. ontvingen we van Lions Club Goes een bedrag van ruim 7000, Dit bedrag is het resultaat van de verkoop van een honderdtal reprodukties van het schilderij van het museumgebouw van Ilona Schmidt. Het geld komt geheel ten goede aan het museum. Er zijn bijvoorbeeld nodig: een fototoestel voor de werkgroep documentatie, een laser-printer voor het maken van tekstbordjes, een ophangsysteem voor schilderijen in de tentoonstellingszaal. Bovendien zijn sommige verzamelingen niet compleet, bijvoorbeeld die van Zeeuwse sieraden. Completering daarvan zou een goede zaak zijn. U merkt: wen sen genoeg. Om het bezoekersaantal, dat in de afgelopen jaren wat is gedaald, weer te laten stijgen, is besloten van mei tot oktober dit jaar de toegangsprijs op zaterdagmid dagen te verlagen. We hopen, dat dit helpt. Het bestuur van de Vrienden zou graag van de leden vernemen, of er belangstel ling bestaat voor een excursie op een zaterdag naar een ander museum, bijvoor beeld Markiezenhof, Rien Poortvliet, of een museum naar uw keuze, waarbij de meeste stemmen uiteraard gelden. Wilt u bijgaand formulier ingevuld inleveren bij het museum,of bij de secretaris? Alvast onze dank! Tot slot enkele adressen: J.A. Hoste A.P. Buijs H.F.M. de Potter voorzitter, secretaris, penningmeester, Schalklaan 2 Zomerweg 23 Patijnweg 76 4481 BN Kloetinge 4481 BZ Kloetinge 4461 LS Goes Het postgironummer van de penningmeester is 2 658 134. Wat het museum in deze tijd vooral nodig heeft is financiële steun. U kent het adres van het museum? Singelstraat 13 4461 HZ Goes. Ondergetekende wil met de Vrienden van het Museum een excursie maken. Wensen: tijdsduur: halve dag, hele dag. maand: reisdoel:

De Spuije | 1995 | | pagina 6