De Spuije, het mededelingenblad van de Heemkundige Kring De Bevelanden en de Vereniging Vrienden van het Museum voor Zuid- en Noord-Beveland verschijnt driemaal per jaar, in het voor jaar, de zomer en in het najaar. Kopij ruim van te voren inleveren aan het adres Wijngaardstraat 3, 4461 DA Goes. De redactiecommissie bestaat uit mevr. G. Dominicus-Sevenster en de heren drs. O.W. Hoogerhuis, J.M. Smits, W.P. den Toom, A.P. Buijs, L.J. Abelmann en F.H. de Klerk. Leden van de Heemkundige Kring betalen minimaal f 15,— per jaar contributie. Hogere donaties zijn mogelijk en welkom. Zonder verdere kosten krijgen zij driemaal per jaar een aflevering van de Spuije toegestuurd, alsmede alle informatie over de door de kring te organiseren activiteiten. Toezending van het historisch jaarboek voor Zuid- en Noord-Bevel and geschiedt op bestelling. Dit jaarboek verschijnt sinds 1975. Artikelen voor het boek kunnen worden gezonden aan het postadres van de vereniging: Gemeentelijke Archiefdienst van Goes, Wijngaardstraat 3, 4461 DA Goes. De archiefdienst is telefonisch te bereiken onder nr. 0113-249600. Leden van de Vereniging Vrienden van het Museum voor Zuid- en Noord-Beveland betalen mini maal fl. 15,— contributie per jaar. Zonder verdere kosten krijgen zij driemaal per jaar een aflevering van De Spuije toegestuurd, alsmede alle informatie over de door de vereniging te organiseren acti viteiten. Zij kunnen contact opnemen met de secretaris, de heer A.P. Buijs, Zomerweg 23, 4481 BZ Kloetinge of het Museum, Singelstraat 13, 4461 BZ Goes, tel. 0113-228883.

De Spuije | 1997 | | pagina 2