DE SPUIJE 1 Mededelingenblad van de Heemkundige Kring De Bevelanden en de Vereniging Vrienden van het Museum voor Zuid- en Noord-Beveland Juli 1997, nr. 40 Van het bestuur. Nog juist voor het losbarsten van de vakantiegolf kunnen wij u de tweede aflevering van de Spuije van dit jaar aanbieden. Neemt u dit lezenswaardige boekwerkje gerust mee naar uw vakantiebestemming. De redactie is er in geslaagd een gevarieerd nummer samen te stellen. Openingstijden Archief Gemeente Noord-Beveland Vanaf 24 maart 1997 is het gemeentearchief van Noord-Beveland toegankelijk voor bezoekers. Bent u geïnteresseerd in de geschiedenis van uw dorp -Colijns- plaat, Geersdijk, Kamperland, Kats, Kortgene en Wissenkerke- of bent u op zoek naar gegevens van familie die geboren, getrouwd of overleden zijn op Noord-Beveland, dan is onderzoek bij ons mogelijk. Heeft u geen ervaring met dergelijk archiefonderzoek, dan is dat geen enkel probleem. Onze medewerker de heer G. de Fouw staat u graag met raad en daad bij om u wegwijs te maken in onze archieven. Kosten zijn aan dit onderzoek niet verbonden en u krijgt er misschien een leuke hobby bij. U kunt bij ons terecht na een telefonische afspraak met de heer G. de Fouw van het gemeentearchief. We zijn iedere morgen geopend, van 8.30 tot 12.00 uur. Ons nieuwe adres is: Voorstraat 31 te Wissenkerke. Ons telefoon nummer is 0113-377336. Dorpsfilms te koop Wat is gezelliger dan samen met vrienden en familie, lekker thuis in een gemakkelijke stoel, te kijken naar oude dorpsfilms waarin vroegere tijden herleven? Het gemeente-archief van Noord-Beveland heeft oude dorpsfilms op video laten zetten!

De Spuije | 1997 | | pagina 3