4 Jaarboek 1992 fl. 5,— Jaarboek 1993 fl. 5,-- De Grafzerken in de Grote of Maria Magdalenakerk te Goes fl. 10,— Uit het verleden, nog één keer Onder deze titel zijn alle stukjes die ons medelid M.J. Geuze schreef in "Sraskerkse Proat" gebundeld. Vele jaren lang kwamen de pennenvruchten van Geuze in het mededelingenorgaan van de dorpsvereniging te 's-Heer Arendskerke terecht. Met veel liefde en kennis geschreven, want 's-Heer Arendskerke ligt Rinus Geuze nu eenmaal aan het hart gebakken. "Alles heeft z'n bestemde tijd", zijn de woorden van ons medelid. Reden voor hem om zijn pen op te bergen en te stoppen met het schrijven van zijn stukjes geschiedenis van 's Heer Arendskerke. De dorpsvereniging bundelde alle stukjes in een boekje van 76 pagina's, dat we u kunnen aanbieden voor de prijs van fl. 7,50 per stuk. Wanneer u boeken uit de hiervoor vermelde lijst wilt bestellen, bestel het boekje van Geuze er meteen bij. Heeft u alle publikaties van onze kring al, dan past Geuze's boekje er prima bij in uw verzameling. Haast u, want de oplaag is beperkt. Activiteitenprogramma 1998. Woensdag Lezing en dia-presentatie over Leven en Werk van Marinus 25 feb 1998 van Reymerswale, kunstschilder (1490- na 1545) door Dr. A. Mackor. Het Leven in en rond het toenmalige Reymerswale en omstreken zal uitgebreid aan deorde komen. Plaats Gemeentearchief, Wijngaardstraat 3 te Goes. Aanvang: 20.00 uur. Woensdag Filmavond in het kantoor van het gemeentearchief, Wijngaard- 25 mrt. 1998 straat 3 te te Goes o.l.v. de heer A.E.J. de Jong. Vertoning van oude films over Zuid- en Noord-Beveland. Aanvang: 20.00 uur. Zaterdag Bezoek Museum Yerseke m.b.t. oester- en mossel cultuur 18 apr. 1998 o.l.v. de heer F. de Klerk. Aansluitend bezoek aan de havens en wandeling langs de oesterputten onder begeleiding van een gids. Verzamelen bij Kerkelijk centrum gebouw "de Haven", Dreef 6 te Yerseke (dat is rond de Kerk tegenover Albert Heyn) om 13.30 uur.

De Spuije | 1998 | | pagina 6