- 5 - Havenplein 7« In dit perceel is op 28 aug, geopend het restaurant "Hoornwijok"Onderste deel van de gevel 18e eeuw en bovendeel ver nieuwd in onze eeuw. Mon. Lijst). Havenplein 13. Nieuwe ondergevel ingezet; vestiging schoenenwinkel Verto~ (Mon, Lijst De heer A.S.M, Braat te Zierikzee heeft ontworpen en uitgevoerd een tegeltableau voor het entree van de nieuwe gymnastiekzaal in plan "Malta". Het tableau bestaat uit 512 tegeltjes van 10 x 10 cm. De voorstelling wordt gevormd door een aantal gymnasten, die vrije oefe ningen maken. Tentoonstellingen 25 juli - 31 aug. Voor de schooljeugd van Schouwen-Duiveland werd in het Gravensteen een tentoonstelling gehouden, die een beeld gaf van de Zuiderzeewerken en het Deltaplan, Deze expositie werd verzorgd door de Stichting Onderwijstentoonstellingen. 29 juni - 5 sept. Tentoonstelling Negerkunst in het Burgerwees huis VONDST Bij de restauratie van een contre-fort aan de westzijde van de Sint Lievensmonstertorenop een hoogte van 40 meter, werden enige bas-reliëfs gevonden (Kruisweg). (Voorlopig bericht). CONTRIBUTIE 1 964 De penningmeester verzoekt de leden, die hun contributie voor het jaar 1964 nog niet hebben betaald, hun bijdrage te storten op postgiro rekening nr. 390482 ten name van de Penningmeester van Stad eh Lande van Schouwen-Duiveland te Serooskerke (Sch.-D). De minimum-contributie bedraagt 2,50 per jaar, LANDGOED HEESTERLUST TE SCHUDDEBEURS De eigenaar van "Heesterlust" te Schuddebeursjhr. A. van Citters, heeft de leden van "Stad en Lande" vrije toegang verleend tot zijn land goed, Als voorwaarde is echter gesteld, dat de leden, die van dit voor recht gebruik willen maken, desgewenst hun contributiekaart tonen. (Afgesloten 1 nov, 1964).

Stad en lande | 1964 | | pagina 19