NIEUWBOUW Velen zullen met voldoening gezien hebben, dat het huis, dat aan het begin van de Blokweg al jaren stond te vervallen, nu eindelijk gesloopt is en dat er een huis van eenvoudige vormen verrijst, dat het op dit in het oog vallende punt aan de rotonde veel beter zal doen. Niet altijd lukt de nieuwbouw zo goed. Uw voorzitter was tenminste enigszins ont steld over de nieuwe villa's aan de W. G. Bootlaan te Burgh, die een onharmonische groep vormen. Ook de nieuwe gele huizen te Renesse bijde weg naar Haamstede kunnen het oog ook niet bekoren. STATUTEN EN HUISHOUDELIJK REGLEMENT Als bijlagen ontvangen de leden een exemplaar van de nieuwe statuten en van het nieuwe huishoudelijke reglement. CONTRIBUTIE Mocht iemand de contributie over 1968 nog niet betaald hebben, dan verzoeken wij die over te schrijven op postgironummer 390482 van de penningmeester te Seroos- kerke (S. -D. of op de rekening van de vereniging bij de Amro-bank te Zierikzee. Het verschuldigde bedrag is af te lezen uit artikel 12 van het huishoudelijke regle ment. VERANDERINGEN IN DE LEDENLIJST Overleden: Joh. van der Bijl, Zonnemaire WJ. H. A. Boot, Voorschoten J. van den Doel, Zierikzee C. Gast, Brouwershaven MejJ. HendrikseVoorburg A. Moolenburgh, Bus sum Mevr. K. H. J. Roelvink-Verseput, Koudekerke Wij houden hun nagedachtinis in ere en blijven dankbaar voor de verleende steun aan ons streven. Bedankt: J. Baas, Oosterland M. C. Boot, Renesse C. A. Hartog, Veenendaal P. v. d. Hoek, Zierikzee W. J. van de Velde, Zierikzee Nieuwe leden: A. Deurloo, Boerenweg 8, Zierikzee Mevr. N. J. van den Doel-GeleijnseLange Blokweg 28, Zierikzee Ir. P.R.H. van He sik, Oostzeedijk 136, Rotterdam W.H.Keikes, Lange Blokweg 14, Zierikzee D. H. de Kup, Breedsteweg 15, Haamstede J. P. Luteijn, Felix Timmermansstraat 11, Vught MevrCvan Sloten-Boekei, Touwbaan 10, Zierikzee C. Bij de Vaate, Boerenweg 2, Zierikzee P. van der Veen, Vlasmarkt 51, Middelburg Drs. P. Vis, De Wittestraat jf5, Zierikzee Afgesloten 31 juli 1968. Wij maken er op attent, dat deze kolommen open staan voor bijdragen van leden op het terrein van onze belangstelling' Hoe meer bijdragen binnenkomen, des te vaker kan dit blad verschijnen.

Stad en lande | 1968 | | pagina 7