VERENIGING- STAD EN LANDE VAN SCHOUWEN-DUIVELAND Secretariaat: Nieuwe Boogerdstraat 3 Zierikzee Tel. 01110-2086 Zierikzee, juni 1974. Zomerexcursie naar Oudenaarde en Ronse (België) Het bestuur van de vereniging Stad en Lande van Schouwen-Duiveland heeft het genoegen U uit te nodigen voor de zomerexcursie, welke zal gehouden worden op zaterdag 22 .juni 1974. Dagindeling 7,45 uur (precies) Vertrek per bus vanaf het Kraanplein te Zierikzee. (Auto's kunnen geparkeerd worden langs de Oude Haven) 10,30 uur Aankomst Oudenaarde. Koffiedrinken op de Markt aldaar (Harmonie) 11-12 uur Bezoek aan het Stadhuis-museum. 12,uur Warme maaltijd in restaurant Harmonie (de Liberale Kring). 13?30 uur Korte wandeling door Oudenaarde langs de voornaamste monumenten. Bezoek aan de kerk O.L.V, van Pamele. 14,30 uur Vertrek naar Ronse. 14,45 uur Aankomst Ronse. Bezichtiging crypte St. Hermeskerk onder leiding van Eerw.Heer a. Cambier 15,30 uur Gelegenheid voor eigen rekening een consumptie te gebruiken. 16,uur Aanvang terugreis. 18,45 uur Aankomst Zierikzee, De kosten van deelname aan deze excursie bedragen 27,50 per persoon, (a) Introductie van ten hoogste 2 personen per deelnemend lid toegestaan. De aanmeldingsformulieren s.v.p. ten spoedigste inzenden aan het secretariaat, in elk geval v66r 15 .juni a.s. Betaling gelijktijdig door storting op het gironr. v.d. penningmeesteres van Stad en Lande Brouwer shaven 3 9 0 4 8 2 ofwel op de bankrekening van de ver. bij de Nutsspaarbank te Zierikzee. Bij de maaltijd is één consumptie (bier of Spa) inbegrepen. Andere dranken voor eigen rekening. Ditmaal bestaat ook de gelegenheid de excursie mede te maken zonder aan de lunch deel te nemen. De kosten bedragen dan jf. 17,00 per persoon, (b) Denkt U er aan, om tevoren enig Belgisch geld aan te schaffen, omdat wisselen aan de grens niet mogelijk is, daar dit teveel oponthoud zou geven. Namens het bestuur, J.M.J. Lokker, secretaris Aanmeldingsformulier A B Ondergetekende: Straat: Plaats: geeft personen (zichzelf inbegrepen) op voor de zomerexcursie op zaterdag 22 juni 1974. Een bedrag van per persoon is gelijk tijdig per giro/bank overgemaakt. Datum: Ondertekening: (groep A of B doorhalen, zie boven) Met vriendelijk verzoek dit formulier als BRIEF (ƒ.0,40) te verzenden, ter voorkoming van strafport

Stad en lande | 1974 | | pagina 5