- 11 - J.W.van Braband, Bodegraafsestraatweg 46? Gouda. Mr. W. Dirksen, W.de Zwijgerlaan 137? Ben Haag. P.H.C. Dogger, Nieuwe Haven 135? Zierikzee. H.A. Felius, Pa rdenstraat 6, Zierikzee. Prof. dr. W. Glasbergen, Kuyperlaan 25? Amersfoort. Dr. P.J. Koets, N. Maesstraat 88, Amsterdam. E.L.de Koeijer, "Mon Génie"? Brouwershaven. Ir. C.J. Koopman, Oude Haven 12? Zierikzee. J. Krijger, Van Cittersweg? Arnemuiden. Mr. J. Ligthart, Post^traat 42? Zierikzee. W.Ë.L.te Meij, Weststraat 1? Zierikzee. Mej. M.M.van den Ouden, Calandweg 26, Zierikzee. Mevr. K.H.J. Roelvink-VerseputZandaorp 91 Middelburg. F.G. Scherjon, Het Vrije 42? Zierikzee. Mr. L.J. Speelman, s-Gravensingel 7? Rotterdam. H. Sutterland? Noordstraat 32? Haamstede. C.van der .ekken, Noordstraat 9? Kerkwerve. Bedankt als lid; Ir. C. Biemond, Dreischor. J.L.van Houten, Zierikzee. L.H.A.de Jonge, Zierikzee. J.K. Joppe, Zierikzee. M. Klok, Amsterdam. J. Petri? Wageningen. J.J. Stols, Bergen op Zoom. A.H. Vermeulen, Dreischor. Mevr. R. Vermeulen-Wijkstra, Dreischor. Mevr. J.H.F.van der Vliet-Koopman, Zierikzee. Overleden; Tot ons leedwezen moeten wij u mededelen het overlijden van onze leden; De heer H.J. Roelvink, mejuffrouw P.F. Slegt en de heer K.de Vries Men wordt verzocht adresveranderingen en andere correcties voor de naamlijst der leden op te geven aan de secretaris en de contributie over te maken op postrekening nr. 390482 van de penningmeester der Vereniging Stad en Lande van Schouwen-Duiveland te Serooskerke (Schouwen). (Afgesloten 1 september 1967).

Stad en lande | 1976 | | pagina 11