- 153 - De heer F. Jansen wijst op de rol die het hoogste gezag in de gemeente, de gemeenteraad, kan spelen. Hij suggereert de gemeenteraad op deze zaak attent te maken. De voorzitter zegt dat het bestuur zich in de betreffende ma terie zal verdiepen. Naar zijn mening dienen de te bouwen huizen te harmoniëren met de omgeving. De heer De Beijer wijst op de nota die burgemeester en wethouders van Westerschouwen over deze materie in het vooruitzicht hebben gesteld. Hij wijst op de raakvlakken die het welstandstoezicht heeft met de doelstellingen van de ver eniging. De heer De Vrieze meent dat de gemeente Westerschouwen wakker wordt. Hij wijst op de aanwijzing van Noordwelle tot beschermd dorpsgezicht. 1 0. Sluiting. De voorzitter sluit om 20. 05 uur de vergadering. H. Uil 2de secretaris KOR EN BOT In een vorig mededelingenblad is al eens melding gemaakt van een mogelijkheid om deel te nemen aan een exclusie ve bottentocht uitsluitend voor leden van "Stad en Lande". Het aantal aanmeldingen bleek niet bijster groot. Mede daardoor kon een bottentocht dit jaar niet doorgaan. Het bestuur veronderstelt, dat er toch wel meer leden be langstelling voor zo'n unieke tocht over de Oosterschelde met deskundige uitleg hebben. Daarom krijgt u nogmaals de gelegenheid u aan te melden voor een tocht in het voor jaar van 197 8. Over de juiste datum van de vaartocht krijgt u dan te zijner tijd bericht. Aanmeldingen bij de secretaris, Oude Haven 45 te Zierikzee. Degenen, die zich al hebben opgegeven voor deelname blijven uiter aard op de "lijst" staan, tenzij zij er kennis van geven geen belangstelling meer te hebben.

Stad en lande | 1977 | | pagina 21