- 215 - Bij de ledenvergadering van 21 april waren aftredend en herkiesbaar: mr. A. Gast; W. P. de Vrieze en N. H. Lysen. Allen wer den opnieuw gekozen en bereid gevonden hun herbenoeming te aanvaarden. De heer Lysen vroeg in de loop van het jaar ontslag uit zijn bestuur sfunktie. Vanaf de oprichting tot 1954 was hij bestuurslid. In 1971 kwam hij wederom in het bestuur. Als beloning voor de grote inzet in het be lang van Stad en Landen werd de heer Lysen tijdens de le denvergadering van 18 november benoemd tot erelid. Bij deze gelegenheid werden hem een boeket en een enveloppe met inhoud aangeboden. 2.3. Vergaderingen Ledenvergaderingen werden gehouden op 21 april en 18 november. Bestuursvergaderingen werden gehouden op 9 februari, 27 april, 22 juni en 5 oktober. 2.4. Commissies De commissie huisnamen ontplooide in 1977 nog geen nieu we activiteiten. In de loop van 197 8 zal een aanvang worden gemaakt met de uitbouw van de taak van deze commissie. Voor het jaarverslag van de commissie Jaarboek wordt verwezen naar bijlage 1. 2.5. Vertegenwoordigingen in andere verenigingen en stichtingen De heer N. H. Lysen had zitting in de deelnemersraad van de Stichting Zeeuws Coördinatieorgaan voor Natuur-, Landschaps- en Milieubescherming. In november werd als gevolg van het'aftreden van de heer Lysen als lid van het bestuur, de heer ir. J. L. van Sloten als vertegenwoordiger aangewezen. De heren J. L. Braber en P. J. van Donge hadden zitting in het Bestuur van de Stichting Landbouwmuseum. De heren J. L. Braber en F. K. Vos hadden zitting in het bestuur van de Stichting Slot Moermond. De heren L. J. Zondag en J. A. A. Fransen van de Putte werden aangewezen het monumentennieuws van Schouwen-

Stad en lande | 1978 | | pagina 13