- 216 - Duiveland te verzorgen ten behoeve van het Bulletin van de Werkgroep Historie en Archeologie Zeeland. Stad en Bande nam deel aan de samenwerking van Heem- en Oudheidkundige verenigingen in Zeeland i. o. Een ver tegenwoordiger moet nog worden aangewezen. 2.6. Financiën De contributie bedroeg f 10, -- ijer persoon. Per echtpaar f 12,50. Per gezinslid (ontvangt geen mededelingenblad) en per jeugdlid f 2, 50. In de vergadering van 21 april werd besloten de contribu tie met ingang van 1978 te verhogen met f 2, 50. Het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk verleende ook dit jaar weer een subsidie van f 2. 000, --. Van mevrouw N. Kloppert uit Oosterbeek werd een bedrag van f 200, -- ontvangen voor de restauratie van de stoep hekken van het pand Nieuwe Bogerdstraat 24 te Zierikzee. Deze restauratie werd inmiddels ter hand genomen. 2. 7. Bibliotheek De bibliotheek werd aangevuld met enkele jaarboeken en geschiedkundige werken, alsmede met deel II van de ge bundelde inventarissen van het Rijksarchief in Zeeland. Mevrouw G. Westendorp Boerma-Schlosser schonk de vereniging het boekwerk "De steden van Schouwen-Duive- land", van de hand van haar overleden echtgenoot, dr. J. J. Westendorp Boerma, oprichter van Stad en Lande. De heer J. C. v. d. Voo schonk de vereniging het boekwerk: Shell-journaal van monumenten van bedrijf en techniek. 2.8. Fotoverzameling De fotoverzameling werd uitgebreid met de in de mede delingenbladen en het jaarboek geplaatste foto's. De foto documentatie van de stoephekken is bijna volledig. 3. Werkzaamheden 3.1. Mededelingenblad Het mededelingenblad verscheen in 1977 tweemaal.

Stad en lande | 1978 | | pagina 14