- 220 - twijfeld de Catsherdenking geweest op 1 0 november. Stad en Lande droeg bij door de reeds genoemde lezing van de heer D. ten Berge. Op de bovendorpel van de deur van Markt 10 werd de oude naam "De Vlasbloem" geschilderd. 3. 5. 6. Duiveland De Inspectie voor de Volksgezondheid in Zeeland werd ge attendeerd op een opslagplaats van autowrakken aan de M. H. Jobsweg, die vanaf de Rijksweg duidelijk zichtbaar is en waarvoor geen hinderwetvergunning is verleend. De aanvraag voor een dergelijke vergunning is in behandeling. 3.5.7. Westerschouwen Aan het gemeentebestuur van Westerschouwen werd een brief geschreven, waarin werd aangedrongen op het in oude staat handhaven van het huis annex schuur in de Kerk straat te Burgh. Het geheel verkeert in een slechte staat en het bestuur is ongerust over de toekomst van het pand. Bezwaar werd gemaakt tegen de wijziging van het bestem mingsplan "Hogeweg", met name de nieuwe doorbraak bij de Adriaan van der Weijdeweg en de aldaar te bouwen re creatiewoningen, alsmede de bouw van appartementen achter het restaurant op de hoek van de Westenschouwense- weg. Het bezwaarschrift werd ongegrond verklaard. Ten behoeve van de restauratie van de sierdruipers aan de schuur van Slot Kraaijenstein heeft Stad en Lande subsidie toegezegd. De brug van het Slot verkeert in een slechte staat van onderhoud en moet nodig worden gerestaureerd. Door enkele bestuursleden/deskundigen zal bekeken wor den wat restauratie zal gaan kosten. Daarnaast zal een tekening worden vervaardigd en subsidie bij Monumenten zorg worden aangevraagd. Het orgel te Burgh, waarvoor Stad en Lande subsidie ver leende, werd in gebruik genomen op 25 juni. 3. 5.8. Zierikzee De wijziging van het bestemmingsplan "Havenkwartier" is rond, hetgeen betekent, dat het Verlengde Groendal er definitief niet komt.

Stad en lande | 1978 | | pagina 18