- 223 - lijke behoefte voorziet. Een zo gevarieerd mogelijke in houd staat de redactie steeds voor ogen. Juist aan onder werpen waar tot dusverre geen of weinig aandacht werd gewijd poogt de redactie aandacht te laten besteden. De Kroniek beoogt, zoals in de statuten van de vereniging uitgedrukt: "het bevorderen van de kennis van Schouwen- Duiveland en de bestudering van de levensomstandigheden, gewoonten en gebruiken van de mensen die dit gebied be wonen en bewoond hebben". Aldus vastgesteld te Bruinisse, 18 februari 1978. De redactiecommissie jaarboek van de Vereniging Stad en Lande van Schouwen-Duiveland; J. C. Reitsma-d'Ancona, voorzitster. H. Uil, secretaris. Kont ributiebe taling. Onze dank aan alle leden die hun kontributie reeds betaal den en speciaal aan hen die meer dan het minimumbedrag gaven. Vele echtgenoten zijn gezinslid geworden, wat, zonder extra onkosten f 2. 50 meer inkomsten voor de vereniging betekent. Wilt u even nakijken of u de acceptgirokaart die in het ja nuarinummer zat al hebt verzonden? Zo niet, wilt u het dan niet meer uitstellen? De minimumkontributie bedraagt: pe r lid f 12,50 per echtpaar f 15, -- per gezinslid f 2,50 (ontvangt geen Mededelingenblad) per jeugdlid f 2, 50 Enkele leden betaalden nog f 10, -- in plaats van f 12, 50, willen zij dit even aanvullen? Gironummer: 390 482 t. n. v. penn. Stad en Lande van Schouw en-Duiveland, Brouwershaven. Nutsspaarbank: 81 09 02 508 Zierikzee Met dank, uw penningmeesteres.

Stad en lande | 1978 | | pagina 21