- 256 - Art 13: Als het een geheele week regent moet men 1 cent be talen Het comité: A. Wiebols - president C.O.J. Hendrikse - secretaris C. de Vos - penningmeester Toen werd er gestemd over het voorstel om naar Dreischor te fietsen, maar er waren 7 stemmen tegen en slechts 4 voor. Er werd besloten dat de club niet ging, wie wilde kon op eigen kosten gaan. Toen ctelde één der leden voor om naar St. Philipsland te fietsen. Maar dat kwam te duur (veer Zijpe-Anna Jacoba polder)zodat hiervan werd afgezien. Daarna werd over fietsspeldjes gesproken om die voor elk lid aan te schaffen. Daartoe werd nog niet besloten. Zo eindigde de eerste vergadering. De volgende vergadering werd op dezelfde plaats op 29 juni gehouden. Er waren aanvankelijk 9 leden aanwezig, later 7. Jaap Geluk werd eruit gegooid, zodat eerst een nieuwe pen ningmeester moest worden benoemd. Kees de Vos werd met 4 stemmen gekozen, Toon Ribbens kreeg er 3. Eén van de leden vond de artikelen niet goed. Ze werden daarom door de president opgelezen. Men wijzigde de artike len 1, 5, 8 en 10 en voegde er twee nieuwe aan toe. Ook de naam van de rijwielclub E.M.M. werd veranderd in „Juliana" We hadden afgesproken naar Dreischor te gaan fietsen, maar omdat het zo waaide hebben we het uitgesteld. En daarmede eindigde de tweede vergadering. was getekend: A. Wiebols - president A. Ribbens - w. penningmeester. Bestuur A. Wiebols - Oude Haven - president C. de Vos - Prov. Straatweg - penningmeester C.O.J. Hendrikse - Platteweg - secretaris.

Stad en lande | 1978 | | pagina 32