- 61 - gemaakt. Door deze mogelijkheid wat meer in de publiciteit te brengen, zal getracht worden meer belangstelling te wekken. De drukkosten voor het mededelingenblad en het jaarboek stegen ook dit jaar weer aanzienlijk. Van het Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappe lijk Werk werd weer 2.000,subsidie ontvangen. Zonder deze subsidie zou het beschikbare saldo voor kleine res tauraties reeds zijn uitgeput. De kontributie bedroeg dit jaar 12,50 per persoon. Per echtpaar 15,per gezinslid (gezinsleden ontvangen niet apart een mededelingenblad) en per jeugdlid 2,50. Van enkele leden werd een hoger bedrag ontvangen, hetgeen uiteraard door het bestuur bijzonder wordt gewaardeerd. De kontributiebedragen kunnen beschouwd worden als minimum- bijdragen. Hogere bijdragen zijn erg welkom. 2.1. Bibliotheek. Naast de gebruikelijke boekwerken en tijdschriften werd de verzameling aangevuld met een aantal exemplaren van het boek: "Zierikzee, vroeger en nu" van de hand van dr. J.J. Westendorp Boerma en prof.dr. C.A. van Swigchem. 2.8. Fotoverzameling. De fotoverzameling, die bij het secretariaat berust, werd uitgebreid met foto's van Schouwen-Duivelanddie in de mededelingenbladen werden afgedrukt. Daarnaast is, zoals reeds werd vermeld onder 2.4., een aantal vrijwilligers van de commissie kleine monumenten bezig met het fotogra feren van kleinere objecten van historische waarde. 3. Werkzaamheden. 3.1. Mededelingenbladen De ledenstijging kan voor een zeer groot deel in verband gebracht worden met de jaarboeken en mededelingenbladen. De belangstelling voor deze uitgaven van Stad en Lande is uitgesproken ruim. Het depöt van de Nederlandse Publika- ties van de Koninklijke Bibliotheek en de Bibliotheek van Monumentenzorg hebben om toezending gevraagd.

Stad en lande | 1980 | | pagina 17