- 66 - JAARVERSLAG VAN DE REDACTIECOMMISSIE JAARBOEK OVER 1979. Samenstelling In de commissie hadden zitting: mevr. J.C. Reitsma-d'An- cona (voorzitster)die inmiddels afgetreden is, en de heren drs. J.P.J. Lokker, ir. A.F. Sandbergen (penning meester) H. Uil (secretaris)A.C.W. van der Vet en dr. A. de Vin. Door ziekte van de voorzitster trad na 6 juli de heer De Vin op als waarnemend eindredacteur en begeleidde de heer Van der Vet het drukken van de Kroniek. Vergaderingen De commissie kwam bijeen op 16 februari en 6 juli. Werkzaamheden Op 13 november verscheen de vierde Kroniek. In deze jaar gang werden de volgende artikelen opgenomen: 67 jaar burgemeesterschap van de familie Van der Have in Ouwerkerk en 99 jaar in Oosterland en Sirjansland door G.J. Lepoeter; De orgels van de St. Lievensmonsterkerk en Nieuwe Kerk te Zierikzee door drs. J.H. Kluiver; Enige belangrijke figuren uit de geschiedenis van de ge neeskunde in Zeeland, in het bijzonder te Zierikzee door dr. C.M. van Hoorn; Dialectbijdragen van "Joös van Jaone", P.D. de Vos en "Wullum uut Bru" (met inleiding en commentaar van dr. A. de Vin) De grafkapel voor de ambachtsheren van Dreischor door dr. P.C.J. van Dael en De Rotterdamse Tramweg Maatschappij op Schouwen-Duiveland door dr. H.J. van Zuylen. Twee artikelen moesten verschoven worden naar een volgende jaargang. Drukkerij L+0 te Zierikzee verzorgde ook deze jaargang. De Kroniek 1978 bleek begin 1979 uitverkocht te zijn. Door het bestuur werden wij verzocht 200 exemplaren van deze Kroniek bij te bestellen. Deze herdruk kwam eveneens in november gereed, waardoor wij in staat zijn alle num mers van de Kroniek van het Land van de Zeemeermin

Stad en lande | 1980 | | pagina 22