- 136 - in staat te stellen een extra dik nummer samen te stellen. Deze subsidie, 600,wordt verleend. Toewijzing van 1.700,subsidie aan de Juniorkamer te Zierikzeevoor foto's van het interieur van het Gravensteen. Het besluit, om de gemeenten en de welstandscommissie een brief te schrijven over de kleuren van de hardhouten ko zijnen en de kleur van dakpannen en stenen in de bouw. Voorstel, om de brug bij het slot Kraayestein op de monu mentenlijst te laten plaatsen. Het voorstel wordt aange nomen. 19 augustus Afwijzing van een aanvraag voor subsidie door de Vereni ging van het Comité Frans-Vlaanderen. Besluit, om drs. W.H.Th. Knippenberg te 1s-Hertogenbosch uit te nodigen tot het houden van een lezing over de Teu ten. Besluit, om een extra excursie te houden naar de Nobelpoort te Zierikzee. De datum zal later worden vastgesteld. De vereniging zal de gemeente Brouwershaven verzoeken, het zwaard en de weegschaal van Vrouwe Justitia van het graf van de gebroeders Ockerse in de kerk te Dreischor weer aan te brengen. Voorstelom een excursie te houden naar het gebouw van het kantongerecht te Middelburg. Deze zal waarschijnlijk plaats hebben in het voorjaar van 1981. 14 oktober Voorstel, om er naar te streven, de oude ducdalven voor de kust van Brouwershaven op de Monumentenlijst te laten plaatsen. De vereniging zal hiertoe een brief schrijven naar Monumentenzorg. Discussie met enige leden van de Commissie Jaarboek over een eventuele koppeling van de uitgifte van dit Jaarboek

Stad en lande | 1981 | | pagina 8