- 113 - Tijdens de jaarvergadering op 6 mei 1981 werden A.J. Ver hulst en W.P. de Vrieze, die aftredend en herkiesbaar waren, met algemene stemmen herbenoemd. Mr. A. Gast stelde zich niet meer herkiesbaar. In deze vakature was op 31 december 1981 nog niet voorzien. De leden Het aantal leden bedroeg op 1 januari 1981: 802. Op 31 december 1981 waren er 806 leden. Bestuursvergaderingen Het bestuur vergaderde vier maal in het "Tonnenmagazijn" te Brouwershaven. Tijdens deze vergaderingen kwamen onder meer de volgende punten ter sprake: 12 januari: Een klacht over de A.N.W.B. toeristenroute op Schouwen- Duiveland. Gevraagd werd ook, om er bij de A.N.W.B. op aan te dringen, deze route te laten verdwijnen. Het be stuur was echter van mening, dat de touristenroutes een nuttige funktie hebben. Wel werd er bij de A.N.W.B. ver zocht de routerijders te vragen zich aan de verkeersre gels te houden en hun snelheid te matigen. Het verzoek van de vereniging aan Monumentenzorg om het perceel Veerdijk 29 te Zonnemaire en de oude ducdalven voor de kust van Brouwershaven op de monumentenlijst te laten plaatsen is (voorlopig) door Monumentenzorg afge wezen. 1l_maart: Op de eerstvolgende ledenvergadering zal het bestuur voor stellen de kontributie te verhogen met 2,50 tot 15, per persoon. De vereniging moet doorgaan met het subsidiëren van de restauratie van kleine monumenten, hoewel het bedrag van 1.000,-- per geval niet overschreden moet worden. Het ziet er wel naar uit dat er in de toekomst een nieu we gidsencursus gegeven zal worden.

Stad en lande | 1982 | | pagina 13