- 114 - Het "Architektenburo Kraamer Partners" te Schuddebeurs heeft aan de vereniging een bedrag beschikbaar gesteld. De heer Kraamer zou het een bijzonder goede zaak vinden, indien zeer goede eigentijdse inpassingen in de historisch gegroeide bebouwde omgeving aparte aandacht van de ver eniging zouden krijgen. Het bestuur besluit de gift te accepteren en deze te gebruiken voor het ontwerpen en laten maken van oorkonden, welke ter gelegenheid van een dergelijke goede inpassing kunnen worden uitgereikt. Er is, aldus het bestuur, een stempel op de vereniging ge drukt, dat wij ons alleen maar interesseren voor oude dingen, maar wij streven ook naar harmonie in het land schap 17_junij_ De heer F. Jilleba zal gevraagd worden een lezing te hou den op de komende najaarsvergadering over antiek. Het bestuur ziet af van een kombinatie-lidmaatschap van de vereniging en het kopen van het Jaarboek. De kontri- butie zou veel te hoog worden met als gevolg ledenverlies. Het "Komitee Frans Vlaanderen" krijgt een jaarlijkse bij drage van 25,--. Er zal een nieuwe reklame-folder ontworpen worden voor de vereniging. De vereniging zal, in overleg met de eigenaar, er naar streven, het fragment van de muur van de voormalige La tijnse School te behouden. De totale kosten van de zomerexcursie waren 4.784,— en de inkomsten 4.350,zodat er een tekort was van 434, De cursus "Bouw en Beeldhouwkunst in de Middeleeuwen", te geven door mr. W.P. Martens, gaat definitief door. Er is een proefmodel gemaakt van de nieuwe reklame-folder. De definitieve tekst moet nog geschreven worden. De prijs van 5.000 stuks zal, inklusief BTW, 1.600,— bedragen.

Stad en lande | 1982 | | pagina 18