- 115 - Besproken wordt de tekst en de vorm van de oorkonden, welke betaald zullen worden met het bedrag dat beschik baar gesteld werd door "Architektenburo Kraamer Partners". Ledenvergaderingen De jaarvergadering werd gehouden op 6 mei in de foyer van restaurant "Mondragon" te Zierikzee. Het jaarverslag en het financiële verslag over 1980 werden zonder opmerkin gen goedgekeurd, evenals de begroting 1981. De vergadering ging akkoord met de kontributieverhoging Deze is als volgt vastgesteld: per persoon 15, per echtpaar 17,50 per gezinslid 2,50 per jeugdlid 5,-- De heer F.K. Vos trad af als lid van de kaskommissie In zijn plaats werd benoemd de heer C. van der Wekken te Kerkwerve Aftredend en herkiesbaar als bestuurslid waren de heren A.J. Verhulst, W.P. de Vrieze en mr. A. Gast. De heer Gast stelde zich niet herkiesbaar. De beide andere heren werden herkozen. Na de pauze werd door de heer F. Beekman een lezing ge houden over de jongere polders tussen Schouwen en Duive- land. Verslag hiervan in Mededelingenblad nr. 41. Ook de najaarsvergadering op 25 november vond plaats in restaurant "Mondragon". Na de zeer korte huishoudelijke vergadering hield de heer F. Jilleba uit Middelburg een lezing over antiek. Het verslag hiervan is opgenomen in Mededelingenblad nr. 42. Mededelingenblad Het Mededelingenblad verscheen in 1981 drie maal. De be langrijkste artikelen welke hierin werden opgenomen: Verslag over de lezing door drs. W.H.Th. Knippenberg over de Teuten. Korte geschiedenis van het Geslacht Wie- bols, door P. Wiebols. De betekenis van de naam Dreischor, door J.L. Braber. Eerherstel voor Jacob Cats, door mr. W.P. Martens.

Stad en lande | 1982 | | pagina 19