- 120 - Mogen nog veel schenkingen het museum ten deel vallen! de sekretaris: E. Klompe-de Jonge KONTRIBUTIEBETALING Het bestuur van de vereniging heeft bij het aanschouwen van de jaarrekening over 1981 tot zijn spijt moeten con stateren, dat bijna een derde van de leden nalatig is gebleven de contributie over dat jaar te voldoen. Het zal ten zeerste op prijs worden gesteld, indien ie der zou willen meewerken de verschuldigde contributie tijdig te voldoen. Het streven van het bestuur is erop gericht de ongetwij feld lage contributie zo lang mogelijk te handhaven, op dat iedereen lid kan worden en blijven. Met nadruk wordt er dan ook op gewezen, dat het bedrag van 15,kan worden beschouwd als minimum-contributie en dat een hoger bedrag dankbaar zal worden aanvaard! De minimum-bedragen zijn: per persoon 15, per echtpaar 17,50. Het gironummer is 390 482 t.n.v. penningmeester Stad en Lande van Schouwen-Duiveland, postbus 112, 4300 AC Zierikzee; het banknummer is 81.09.02.508 Nutsspaarbank Zierikzee Bij voorbaat dank voor uw gewaardeerde medewerking. Hier volgt een letterlijk verslag uit 1912 -zij het in aangepaste spelling- van een destijds te Zierikzee ge houden lezing over natuur- en stadsschoon. Het is interessant te vergelijken welke toekomstverwach tingen men hierover had en hoe het in werkelijkheid is geworden NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR ZIERIKZEE EN OMSTREKEN No. 252 zaterdag 19 oktober 1912 - vijfde jaargang. Op maandag 14 oktober 1912 hield de heer B. van Brucken Fock, sekretaris van de vereniging "Nehalennia" te Middel burg, te Zierikzee een lezing voor de verenigingen "Alge- meene ontwikkeling" en "Zierickzee"getiteld: "Over het

Stad en lande | 1982 | | pagina 24