- 155 - De Kroniek kan besteld worden door overmaking van 21, (voor leden) of 23,50 (voor niet-leden)Degenen die de Kroniek niet komen afhalen tijdens de vergadering op 29 november worden verzocht 4,50 extra te storten wegens verzendkostenHet verschuldigde bedrag kan worden over gemaakt op postgiro 36 22 729 ten name van Kroniek Stad en Lande te Zierikzee onder vermelding van: Kroniek 1982. In de nieuwe Kroniek is weer een verscheidenheid aan bij dragen opgenomen: dr. ir. S.F. Kuipers: Dammen en dijken uit de 11e en 12e eeuw in de polder Schouwen; dr. C.M. van Hoorn: Een bijdrage tot de geschiedenis van de verloskunde in Zierikzee (deel 2) H. Uil: De brand van de Sint Lievensmonsterkerk te Zie rikzee in 1832; Drs. J.P.J. Lokker en H. Uil: P.D. de Vos, geschiedschrij ver en archivaris; ing. M.H. Wilderom: Muraltmuren; K.J. Sijsling: Henri Bakker en de eerste vliegdemonstra- ties in Oosterland; E.W. Smit: Van rommelzolder tot stadhuismuseum; Onze dialectschrijvers: ditmaal Schouwen-Duiveland en Goeree-Overflakkee (met inleiding en commentaar van dr. A. de Vin) Voor iedere geïnteresseerde in de boeiende geschiedenis zal ook deze Kroniek weer een welkome aanvulling zijn. Daarom: bestel nu! Een beperkt aantal van de tot nu toe verschenen zes jaar gangen is nog verkrijgbaar bij de penningmeester van de jaarboekcommissie, Deurloostraat 13, 4301 VV Zierikzee. Tot slot vestigen wij de aandacht op de mogelijkheid abon nee te worden. Het jaarlijks bestellen van de Kroniek kan in dat geval achterwege blijven. Iedere abonnee ontvangt elk jaar bericht over de inhoud van de nieuwe Kroniek en de verschuldigde prijs. Men kan zich als abonnee opgeven door het inzenden van een briefkaart aan: Commissie Jaar boek Stad en Lande van Schouwen-Duiveland, p.a. Deurloo straat 13, 4301 VV Zierikzee. Op de briefkaart kunt u vermelden uw naam en adres en het aantal Kronieken waar op u een abonnement wilt hebben.

Stad en lande | 1982 | | pagina 31