Snel intekenen! Aanschaffing oudere jaargangen Doelstelling van „Stad en Lande van Schouwen-Duiveland" Gezien het boeiende en gevarieerde karakter van bovenstaande bijdragen raden wij u aan snel op de achtste jaargang van de „Kroniek" in te tekenen. Voor leden van de vereniging „Stad en Lande" kost het jaarboek f 21,-, voor niet-leden f 23,50, in beide gevallen exclusief verzendkosten (f 4,50 per exemplaar). U komt in het bezit van de „Kroniek 1983" door overmaking van het totale bedrag op postgiro 36 22 729 t.n.v. „Kroniek Stad en Lande" te Zierikzee onder vermelding van: „Kroniek 1983" en het gewenste aantal exemplaren. De „Kronieken" zijn ook ver krijgbaar bij de boekhandels op Schouwen-Duiveland a f 23,50. Voor ieder die zijn reeks jaarboeken wil kompleteren, is nog een beperkt aantal van de tot nu toe verschenen zeven jaargangen verkrijgbaar bij de penningmeester van de Jaarboekcommissie van „Stad en Lande van Schouwen-Duiveland", Caustraat 30, 4301 LA Zierikzee, of bij de boekhandels op het eiland. „Stad en Lande" stelt zich tot doel „het bevorderen en het behoud van de stedelij ke en landelijke schoonheid in de meest uitgebreide zin op Schouwen-Duiveland, alsmede het bevorderen van de kennis van Schouwen-Duiveland en de bestudering van de levensomstandigheden, gewoonten en gebruiken van de mensen die dit gebied bewonen en bewoond hebben". Dit doel wordt mede nagestreefd door de uitgave van onze jaarboeken. Als u met deze doelstelling instemt, geeft u zich dan op als lid door overmaking van de kontributie (minimaal f 15,- per jaar) op postgiro 3 90 482 t.n.v. „Vereniging Stad en Lande" te Zierikzee. ISBN 90 70511 08 8

Stad en lande | 1983 | | pagina 29