- 243 - KRONIEK VAN HET LAND VAN DE ZEEMEERMIN 1983 Bij dit Mededelingenblad treft u de folder aan waarin de nieuwe Kroniek -1983- wordt aangekondigd. Het nieuwe jaar boek verschijnt tijdens de ledenvergadering op vrijdag 25 november a.s. en is daar verkrijgbaar. Evenals de vorige jaarboeken zal ook deze achtste jaargang door artikelen en illustraties een grote verscheidenheid bieden Dit moge blijken uit de volgende inhoudsopgave: m.k. ButhBegrafenissen en begrafenisgebruiken op Schouwen-Duiveland -, J. Schot BWzn.„Opgaanblinken en verzinken" van de Zie- rikzeese oesterkweek en -handel-, Dr. C.M. van Hoorn: Een bijdrage tot de geschiedenis van de verloskunde in Zierikzee (deel 3, slot); Wiebe H. Keikes: Beeld en sfeer van het oude Schuddebeurs, lustoord op Schouwen-, DrsJ. Geers: Hier is verborgen... (Grafstenen van de Joodse begraafplaats te Zierikzee) -, Waalko Dingemans: De schilders familie Dingemans te Westen- schouwen-, Drs. J.A. Brandenbarg: „Toch wor aolles ier wi goed'. im pressies in woord en beeld naar aanleiding van de Ramp in 1953-, Bru en Brouws dialectbakermatten van Wullum en Bêênekluu- Ver3 met inleiding en commentaar door dr. A. de Vin. De Kroniek kan ook besteld worden door overmaking van 21,voor leden of 23,50 voor niet-leden. Degenen die de Kroniek niet komen afhalen tijdens de vergadering op 25 november, worden verzocht 4,50 extra te storten wegens verzendkosten. Het verschuldigde bedrag kan worden overgemaakt op post giro 3622729 ten name van „Kroniek Stad en Lande" te Zie rikzee onder vermelding van „Kroniek 1983". Ook van eerder verschenen jaargangen is nog een beperkt aantal exemplaren aanwezig en verkrijgbaar tegen boven staande prijs.

Stad en lande | 1983 | | pagina 33