- 28 - 5. L.J. Zondag Ook zal deze commissie zich bezighouden met het beoor delen van goed geslaagde restauraties en met het uitrei ken van de hiervoor reeds langer bestaande oorkonden. - De datum van de rvergadering wordt vastgesteld. Als spreker zal worden gevraagd de heer A. Delahaye te Zun- dert. 30 mei - Het Ministerie van WVC laat weten, dat voor het jaar 1983 een subsidie aan de vereniging wordt verleend van 500, - Naar aanleiding van een suggestie van mr. F.Th. Dijck- meester te Apeldoorn zal voortaan in het eerst uitkomen de Mededelingenblad na december, te beginnen in januari 1985, een kroniek worden opgenomen over interessante ge beurtenissen, die het vorige jaar hebben plaatsgevonden en die behoren tot het terrein van de vereniging. - Omdat er op ongeveer 80 personen was gerekend en er zich 65 deelnemers voor de zomerexcursie naar Utrecht gemeld hadden, is er een tekort van ruim 800, - Het bestuur besluit copieën voor het archief van door dr. ir. S.F. Kuipers vervaardigde bodemkaarten van Schouwen-Duiveland aan te schaffen. - Op zaterdag 19 november zal er een kleine excursie wor den gehouden naar Renesse en Noordwelle. De heer W.P. Martens zal de tocht leiden. - Om de Grote Kerk tegen vandalisme te beschermen, zou het raadzaam zijn, het ijzeren hek weer zo snel mogelijk voor de ingang te plaatsen. Hiermee is 20.000,-- ge moeid. Het bedrag is door het Ministerie van WVC wel toegezegd, maar de beschikking is er nog niet. Wanneer de vereniging dit geld, of een gedeelte daarvan zou voor schieten, zou dit de kas 10 renteverlies kosten. Dit laat de begroting niet toe. - De commissie, die belast is met het uitreiken van de oorkonden, gaat een inventarisatie maken van alle daar voor in aanmerking komende objecten. 20 september - De heren H.E.S. Sinck en ir. J.L. van Sloten zullen zich met de organisatie van de zomerexcursie 1984 belasten.

Stad en lande | 1984 | | pagina 28