- 29 - De reis zal gaan naar Aardenburg en Damme. - De door een aanrijding beschadigde travalje te Dreischor wordt gerestaureerd. De kosten zijn geraamd op 3500, De dakpannen, die daar niet op hun plaats zijn, worden niet herplaatst. Eenderde deel van de kosten wordt door de verzekering betaald. De rest komt ten laste van de verenigingskas - Het verzoek, dat de Kerkvoogdij van de Nederlands Her vormde Kerk te Haamstede aan de vereniging richtte, om bij te dragen in de kosten van een nieuwe klokkestoel voor de oude luidklok, is ingetrokken. Het gemeentebe stuur van Westerschouwen heeft het materiaal beschikbaar gesteld en vrijwilligers hebben de stoel gebouwd. De door het bestuur voorgestelde subsidie behoeft dus niet te worden verleend. - Er is kritiek geweest op de vereniging, omdat "Stad en Lande" over bepaalde zaken, bv. de kwestie van de "stads muur", niets gepubliceerd heeft. Het bestuur vraagt zich af, of, als een bepaald onderwerp in de pers verschenen is, dat ook nog in het Mededelingenblad moet worden ge zet. Besloten wordt, dit per geval te beoordelen. - Op bestuursvergaderingen wordt voortaan een punt op de agenda geplaatst, waarbij de leden kunnen zeggen, welke dingen in de regio voor verbetering vatbaar zijn. In het Mededelingenblad zal een dergelijke rubriek worden opgenomen. Ledenvergaderingen - De algemene ledenvergadering werd gehouden op 21 april 1983 in Café-Restaurant "Mondragon" te Zierikzee. Er waren 61 aanwezigen. Het jaarverslag en het financiële verslag over 1982, evenals de begroting 1983, werden zonder op- of aanmer kingen goedgekeurd. De kascommissiebestaande uit de heren C. van der Wekken en A.L. Patmos, heeft schrifte lijk laten weten, dat de kas van de vereniging en die van de Commissie Jaarboek in orde zijn bevonden. De heer C. van der Wekken trad af als lid van de kascommis sie en werd opgevolgd door de heer L. de Jongh. De heer J.D. de Kam werd herkozen in het bestuur.

Stad en lande | 1984 | | pagina 29