- 32 - grond te achterhalen en voor de toekomst te behouden. Contactpersoon: M.K. Buth, Hogezoom 9, 4328 EE Burgh- Haamstede De Commissie Uitreiking Oorkonden houdt zich bezig met het beoordelen van goed geslaagde restauraties en met goede eigentijdse inpassingen in de historisch gegroeide be bouwde omgeving. De commissie deelt hiervoor oorkonden uit. Contactpersoon: ir. J.L. van Sloten. Vertegenwoordigingen De vereniging is vertegenwoordigd in: 1. Het bestuur van het Landbouwmuseum Schouwen-Duiveland 2. Het Zeeuws Coördinatie Orgaan voor Natuur-, Landschaps- en Milieubescherming. 3. De Stichting Moermond. JAARVERSLAG VAN DE REDACTIECOMMISSIE JAARBOEK OVER 1983 Samenstelling In de commissie hadden zitting: de heren W.P. de Vrieze (voorzitter), F. Beekman, drs. J.A. Brandenbarg (penning meester), drs. J.P.J. Lokker, H. Uil (secretaris) en dr A. de Vin. In de commissie werd benoemd de heer A.L. Patmos, die de functie van penningmeester overnam van de heer Brandenbarg. De heer De Vin, die tot dusverre de eindredactie verzorgde, moest wegens drukke werkzaamheden deze bezigheid tijdelijk overdragen. De heren Beekman en Brandenbarg werden bereid gevonden de eindredactie van de Kroniek-1983 voor hun re kening te nemen De heer drs. J.P.J. Lokker zag zich, tot onze spijt, ge noodzaakt zijn lidmaatschap van de commissie neer te leg gen wegens andere drukke werkzaamheden. Zijn inbreng zul len wij node missen. Hij werd bereid gevonden de commis sie als adviseur te blijven bijstaan. Ook mevr. J.C. Reitsma-d'Ancona, oud-voorzitster van onze commissie, staat de commissie bij als adviseur.

Stad en lande | 1984 | | pagina 32