- 34 - Er blijft vraag naar de oude jaargangen. In 1983 was de le jaargang (1976) uitverkocht. Een klein aantal exempla ren hielden wij in voorraad voor verkoop aan wetenschappe lijke instellingen. Teneinde de verkoop van de oude jaargangen via de boekhan delaren enigszins te stimuleren werd de boekhandelskorting voor deze oudere exemplaren iets vergroot. Wij hadden het voornemen met ingang van deze 8ste jaargang een lijst op te nemen met nadere gegevens betreffende de auteurs. De suggestie hiertoe was afkomstig van de heer mr. F.Th. Dijckmeester te Apeldoorn, lid van de vereniging. Door een beperkte overschrijding van het geraamde aantal bladzijden moest dit voornemen uitgesteld worden. Wij streven er naar een dergelijke lijst op te nemen met ingang van de 9e jaar gang. Met genoegen constateerden wij dat ook deze Kroniek een warm onthaal vond bij de leden van "Stad en Lande" en an dere geïnteresseerden. Wij mogen daaruit afleiden dat de interesse in de geschiedenis van Schouwen-Duiveland volop leeft en zich uitbreidt. Dat is voor ons een stimulans om op het gebaande pad verder te gaan. Dankzij de belangeloze medewerking van de auteurs hopen wij dat het ons ook voor de komende jaargang weer mag ge lukken andere facetten uit het zo rijke verleden van stad en land naar voren te halen. Zierikzee, 20 januari 1984. De Commissie Jaarboek van de Ver. Stad en Lande van S chouwen-Duive1and W.P. de Vrieze, voorzitter. H. Uil, secretaris. JAARVERSLAG VAN DE STICHTING LANDBOUWMUSEUM SCHOUWEN- DUIVELAND 1983 Het museum was geopend van 21 mei tot en met 3 september. Wat betreft het bezoekersaantal was een forse stijging merkbaar. In totaal konden dit jaar 1841 betalende bezoe kers worden geregistreerd tegen 1480 in het voorgaande jaar. Van de mogelijkheid, ook na het seizoen het museum

Stad en lande | 1984 | | pagina 34